in , ,

ETS 2 West Balkans DLC’sinin Mimarisi

ETS 2 West Balkans DLC’sinin Mimarisi

West Balkans DLC‘sinin yeni ekran görüntülerinde bölgenin mimarideki çeşitliliğine yer veriliyor. ETS 2‘nin Batı Balkanlar genişlemesinin ortamı böylece daha da görünür oluyor. Arnavutluk, Hırvatistan ve Karadağ gibi ülkeler güçlü bir Akdeniz etkisine sahip olurken apartmanlarında denize bakan birçok balkon yer alıyor. Genellikle Akdeniz bölgesinde olan tüm ülkelerde zaten balkonlar görünmektedir. Arnavutluk’ta ise her zaman yapım aşamasında olan aile-müstakil evler bulunmaktadır.

Bu sırada Sırbistan ve Kuzey Makedonya(özellikle Üsküp) geçmişini hatırlatan devasa beton bloklarıyla hala biraz gaddar karaktere sahip. Slovenya ise kısmen yüksek üçgen çatılı Alp mimarisiyle dolu tarzların bir karışımını barındırıyor. Saraybosna gibi eski şehirlerde ise hala korunan ve tüm bölgenin zengin tarihinin kanıtı olarak duran birçok eski mimari bulunuyor.

SCS Software ekibi mimari çeşitlilik nedeniyle bir dizi özel 3D modeller de üretiyor. Bunların hepsi bölgede işe yarayacak ve kullanılacak. Tabii bunların dışında ise Batı Balkanlar için hazırlanan tüm 3D modeller bizlere Türkiye harita modlarında çeşitlilik sunacaktır.

2023 yılında çıkmasını beklediğimiz West Balkans DLC’sinde Arnavutluk, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Kosova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Slovenya ülkeleri bulunuyor.

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator – Türkçe dil desteğine kavuştu! (Sim Update 12 yayınlandı)

Truckers of Europe 3 v0.37 Güncellemesi: AI Trafik, Yeni Dorseler