in , ,

ETS 2 West Balkans DLC – Adriyatik Denizi’nin Kıyı Şehirleri

ETS 2 West Balkans DLC – Adriyatik Denizi’nin Kıyı Şehirleri

ETS 2‘nin West Balkans DLC‘sinde sıra Balkan şehirlerinin tanıtılmasına da geldi. Adriyatik Denizi kıyısındaki Koper, Rijeka, Zadar, Split ve Durres şehirleri için ekran görüntüleri yayınlandı. Çaprıcı kıyı manzaraları, zengin tarihleri ve canlı kültürleriyle ünlü bu şehirler Adriyatik Denizi’nin doğu kıyısı boyunca Akdeniz cazibesi ve büyüleyici mimarinin eşsiz bir karışımını sunuyor. Bu şehirlerin bir kısmında daha önceki yıllarda TruckSimMap ve ProMods ile ulaşmış olsak da şimdi resmi olarak ziyaret edeceğiz.

Adriyatik Denizi, 3.739 km kıyı uzunluğu ile Akdeniz’in bir parçası olan ve İtalya Yarımadası ile Balkan Yarımadası arasında kalan uzun bir körfezdir. Kapsağı ülkeler Arnavutluk, Bosna-Hersek, Hırvatistan, İtalya, Karadağ ve Slovenya’dır.

Koper
Slovenya’nın çarpısı Adriyatik kıyı şeridinde yer alan bölge ziyaretçilerine tarih, kültür ve doğal güzelliklerin mükemmel karışımını sunmaktadır. Koper’da yerel bölgede teslimat işi arayan sürücüler araçların ithal veya ihraç edilmeye hazır olduğu bir nakliye deposu içeren liman bulacak.

Rijeka

Hırvatistan’ın Kvarner Körfezi’nde yer alan Rijeka şehri zengin bir kültürel mirasa ve canlı bir atmosfere sahiptir. Büyüleyici eski kenti, güzel adamlara ve plajlara yakınlığı ile Rijeka sürücülere otoyoldan güzel bir deniz manzarası sunuyor. Burada teslimat yapabileceğiniz lojistik liman da bulunacak.

Zadar

Hırvatistan’nın Adriyatik kıyısında yer alan Zadar ise güzel mimarisi ve doğa harikalarıyla dolu bir şehirdir. Büyüleyici eski şehri ile ziyaretçilerine kültür ve kıyı güzelliğinin keyifli bir karışımını sunar. Büyük bir depo ve lojistik depolarının yanı sıra teslimat yapılabilecek bir Marina yer alıyor.

Split

Hırvatistan’ın Dalmaçya kıyısında yer alan Split büyüleyici geçmişi ve kıyı manzaralarıyla ünlü harika bir şehirdir. Canlı sahil şeridi burayı keşfetmek için büyüleyici bir yer haline getiriyor. Batı Balkanlar DLC’sinde oyuncular simgesel yapıları, tarihi eski kenti görebileceği şehir merkezinden geçebilecekler. Ayrıca teslimatları yapabileceğimiz yerel bir lojistik endüstrisi yanı sıra feribot limanı inşa edilmiş.

Durrës

Arnavutluk kıyısında yer alan bu şehir ziyaretçilerine çarpıcı ve tarihi bir sahil şeridi sunuyor. Durres şehrinde sürücüler sahil boyunca ilerlerken yerel limanlara ve marinalara teslimat yapabilecek şehrin ve bölgenin silüetinin muhteşem manzarasını izleyebilecekler. Burada bulunan feribot limanı da kullanılabilecek.

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator – Local Legend 10: Boeing 307 Stratoliner

SCS ve Wielton, FIA ETRC Nürburgring yarışına katılıyor!