in , ,

ETS 2 TR Extended Map için Marmara Edition duyuruldu!

TR Extended Map modunun Marmara sürümü ile Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik ve Bursa şehirleri eklenecek. 2. sürüm ile çok daha fazla yol ve şehir ekleniyor. Yeni tüneller, köprüler, sanayi bölgeleri TR Extended Map: Marmara Edition ile ETS 2’ye dahil olacak. Marmara bölgesinin geri kalanı ise bir sonraki büyük sürümünde gelecek.


Euro Truck Simulator 2 için geliştirdiğimiz TR Extended Harita Modunun İstanbul’u genişleten ilk sürümünün yayınlanması üzerinden birkaç hafta geçti. Birçok kişinin gelecek planımızı merak ettiğini biliyoruz. Bugün sıradaki genişleme paketimizden sizleri haberdar etmenin heyecanını yaşıyoruz.

Tahmin ettiğiniz gibi İstanbul’dan sonra hedefimizi genişlettik. Türkiye’nin sanayi ve nüfus açısından en yoğun bölgesi olan Marmara Bölgesi’nin diğer şehirleri için çalışmalara başladık. Sizleri yeni sürümle daha kısa sürede buluşturmak için genişleme paketini ikiye böldük. TR Extended Map: Marmara Edition’ın ilk sürümünde Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik ve Bursa şehirlerini keşfedecek, Türkiye yollarında taşımacılık yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Henüz yolun başındayız. Yapacak çok işimiz var. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda TR Extended Map: Marmara genişleme paketi ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Gelişmelerden haberdar olmak için websitemizi ve sosyal medya kanallarımızı takip etmeyi unutmayın.

ETS 2 TR Extended Map: İstanbul Edition yayınlandı!

3 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem Simülasyon #49 Kamyon var, uçak var, gemi var, otobüs var…..

Microsoft Flight Simulator – Mardin Havalimanı (LTCR) ücretsiz eklentisi paylaşıldı