Cumartesi, Kasım 16, 2019
Anasayfa Etiketler Euro truck 2

Etiket: euro truck 2

ETS 2 Ford Trucks F-MAX mod özellikleri ve emeği geçenler listesi

29 Ekim 2019'da Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz yayımlanacak olan Ford Trucks F-MAX modunun tüm mod özelliklerini ve projede emeği geçenlerin listesini paylaşıyoruz.

Midilli Şasi F-MAX Yollarda! [Video]

Ford Trucks F-MAX modunun midilli şasi versiyonu ile oynuyoruz. Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için SimülasyonTÜRK'te çok yakında ücretsiz olarak yayımlanacak.

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’de bulunan simgesel noktalar tanıtıldı

Romanya ve Bulgaristan'da yer alan simgesel noktalar(landmarks) yeni blog yazısı ile tanıtıldı. ETS 2 için bu yıl sonunda çıkacak olan Road to the Black Sea DLC'sinde birçok tarihi simgesel nokta bulunacak.

TakipIR Baş Takip Cihazı İncelemesi Yerli TrackIR – Euro Truck Simulator 2 [Video]

Yerli TrackIR olan TakipIR'ı derinlemesine inceliyoruz. ETS 2'deki tüm performansını videoda kurulum rehberi ile beraber izleyebilirsiniz.

ETS 2’nin Infinite Truckers multiplayer modu için çıkış tarihi açıklandı

ETS 2 için duyurulduğu günden bu yana çıkması beklenen Infinite Truckers multiplayer modu için sonunda kesin bir çıkış tarihi verildi.

ETS 2 ve ATS’de Pembe Kurdele Hayır İşi Etkinliği Düzenleniyor! “Meme Kanseri Farkındalık Ayı”

SCS Software bu kez kendi oyunlarında sosyal sorumluluk kampanyası organize ediyor. Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı olması sebebiyle Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator'da World of Trucks üzerinden bir etkinlik başlatıldı.

ETS 2 – deTbiT Mercedes-Benz O403 Otobüs Modu [Video]

deTbiT tarafından geliştirilen Mercedes-Benz O403 otobüs modunu Türkiye yollarında test ediyoruz. Bugüne kadar yapılan en ayrıntılı otobüs modları arasına giriyor. Özel fizik ayarlamaları, modifiye parçaları, özelleştirme seçenekleri ile 0403 efsanesine yakışır bir otobüs modu olmuş.

Gündem Simülasyon #24 ETS 2 F-MAX modu interior aktarılıyor

ETS 2'nin F-MAX mod projesinde interior aktarılıyor. Goodyear screenshots yarışması başladı. Road to the Black Sea DLC endüstrileri tanıtıldı. ATS Utah DLC'si için ilk oynanış videosu yayınlandı. MudRunner için güncelleme çıktı. Spintires The Original Game satıştan kaldırıldı. Construction Simulator 2 Nintendo Switch'e duyuruldu. Truck Driver oynanış videosu yakında! Train Sim World 2020 güncellemesinde kayıtlar silinecek.

İsrail ve Filistin’de Dolaşıyoruz! ETS 2 Ortadoğu Haritası ProMods Middle-East 2. Bölüm [Video]

ETS 2'nin Ortadoğu haritasında İsrail'e Hayfa limanından giriş yapıyoruz. Tel Aviv, Netanya gibi şehirlerden geçip Filistin'e Kudüs'e gidiyoruz. Sonraki videoda Ürdün sınırına Akabe körfezine yol alacağız.

ETS 2 ProMods Ortadoğu Haritası – Suriye’den Lübnan’a Giriş [Video]

ETS 2'nin ProMods haritası için Ortadoğu (Middle-east) eklentisi çıktı. Suriye'den Lübnan'a giriş yapıyor. Tripoli-Beyrut-Sur arasında sefer yapıyoruz. Sıradaki videoda İsrail-Kudüs-Filistin'e gideceğiz.