in , ,

ETS 2 için Yunanistan DLC’si geliştiriliyor!

SCS Software‘ın 2D Grafik Tasarımcısı Karina katıldığı canlı yayında Yunanistan DLC‘si üzerinde çalıştığını açıkladı. Böylece ETS 2 için Kuzey İskandinavya genişlemesinden sonra Yunanistan’ın geleceği doğrulanmış oldu. West Balkans DLC’sinden tamamen ayrı bir Greece DLC çalışması olacak. 

Topluluk yöneticilerinden Alex‘in şu an ne üzerinde çalıştığını sorması üzerine Karina; “Yunanistan DLC’si üzerinde çalışıyoruz.” şeklinde cevap veriyor. Şu an bazı reklam panoları hazırladığını bunun biraz zorlu olduğunu çünkü programlama takımında sadece bir tane Yunan kadın çalışanın var olduğunu ve onun Yunanca çevirilerde yardım ettiğini ifade ediyor.

Çıkış tarihi olarak 2024’ün yıl sonunda Kuzey İskandinavya genişlemesinin yayınlandığını görürsek Yunanistan DLC’si için 2025 yıl sonunu bekleyebiliriz. Bu takvimler tekrar yıl sonundan bir sonraki yılın ilk yarısına kayabilir.

Yunanistan DLC’sinin resmi duyurusu bu yıl sonunda yapılacak olan yılbaşı yayınında olabilir. Ancak bunun öncesinde Yunanistan’ın eklenmesi Road to the Black Sea DLC‘si ve West Balkans için yeni sınır kapıları ve güncellemeler anlamına geliyor. Özellikle İpsala Sınır Kapısı‘nın eklenmesi gerekecek. Daha önümüzde çok zaman var ilerledikçe bu ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

 

 

 

Öte yandan birkaç nokta eklemek istiyoruz.

SCS Software’ın ETS 2’nin 10. yılında güncellediği harita görselinde Türkiye dahil KKTC bile var. Ancak KKTC dahil olmasa da görülen her ülkenin tamamen dahil edeceği anlamını taşımıyor desek de haritadaki ülkelere resmen genişleyeceği apaçık ortadadır. Şu an West Balkans sonrasında Kuzey İskandinavya genişlemesi bekleniyor. Ardından Yunanistan DLC’si onaylandı. İzlanda ve İrlanda durumu bilinmiyor fakat elbette olacak. Savaştan dolayı yayınlanamayan Heart of Russia DLC‘si(hala bekleyebilir) ile birlikte Ukrayna için söz verilen haritalar gündemde olacak. Bu olası planla 2024 yılı Kuzey İskadinavya dersek 2025 yılı Yunanistan DLC oluyor. 2026’da Heart of Russia çıkamayacak durumda olursa Ukrayna tarafına geçebilirler ancak İngiltere yenilenirse o dönem İrlanda’nın bir şekilde gelmesi olası görünüyor. Türkiye DLC‘si 2025 sonrası kesinlikle gündeme gelmek zorunda ve 2026-2027 yılları için planlar oluşturulmalıdır. Örnek olarak Yunanistan DLC’sinde büyük adalarından hangileri yer alacak veya oraya geçmek isteyecekler mi çünkü tek bir DLC olması nedeniyle şart görünüyor. Tarihlerde kaymalar söz konusu olabilir.

 

 


 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator için Nebraska DLC’si duyuruldu!

Expeditions: A MudRunner Game duyuruldu! İlk izlenim ve ayrıntıları açıklıyoruz…