in , ,

ETS 2 için Volvo FH Tuning Pack DLC’si çıktı!

ETS 2 için Volvo FH Tuning Pack DLC’si çıktı!

ETS 2‘de Volvo markası için harika bir modifiye paketi yayınlandı. Artık Volvo FH çekicisi kullananlar FH Tuning Pack DLC‘si ile gelen 80 kadar parçayı kullanabilecek. Yeni gelen parçalarla istediğiniz tarzda Volvo aracınızı yaratabilirsiniz. Aracın dışı için 80’den fazla kişiselleştirilebilir parça geliyor. Ön ve arka tamponlar, şasi kapak egzoz boruları, güneşlikler, premium ışıklar, taş koruyucular, ön ve arka çamurluklar, paspaslar , yan kenarlıklar, ön ızgara panjurları ve bull barlar, kapı ve cam kenarlıkları, 2 yeni boyama ve çeşitli kabin aksesuarları bulunuyor.

Ekran Görüntüleri
Ücretsiz güncelleme!
Volvo FH çekicileri için ücretsiz güncelleme ile çeşitli öğeler ve modifiye parçaları geliyor. Ön tampon, küçük ışıklandırma slotları, motor rozetleri, kapı tutacağı, ön ızgara panjuru, kaldırılabilir deflektörler ve daha fazlası bu güncellemede yer alıyor.

Tanıtım videosu

Steam sayfası

ETS 2 – Volvo FH Tuning Pack DLC ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. DLC’yi satın aldım ama videoda gösterildiği gibi çamurluk, pipe, kenarlığın üstündeki taban gibi çoğu çekicinin arka tarafıyla alakalı olan yerleri modifiye edemiyorum. Acaba bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2’nin Trucks World Cup 2020 yarışmasını Türkiye’den Burakref kazandı!

ETS 2 TR Extended Map – Anadolu’ya Geçiş: Yavuz Sultan Selim Köprüsü