in , , , , ,

ETS 2 & ATS Cadılar Bayramı Etkinliği

ETS 2 & ATS Cadılar Bayramı Etkinliği

World of Trucks aracılığıyla Cadılar Bayramı (Happy Hauloween) etkinliği Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 25 Ekim’de başladı. Topluluk yeni eklenen Cadılar Bayramı dorseleri ile ana hedef için 666.000 teslimat yapacak.

Ödüllerde ise bu kez kabin aksesuarları ile birlikte Cadılar Bayramı temalı menü arkaplanı da veriliyor. Halloween Paint Jobs Pack DLC ise bildiğiniz gibi yıllar önce ETS2 ve ATS için yayınlanmıştı. Onlarla da kullanabilirsiniz.

Etkinlik 6 Kasım Pazar günü 23:59 UTC(Türkiye saat ile 02:59) saati ile sona erecek.

Kişisel göreviniz için Halloween Treats/Cadılar Bayramı İkramları) kargolarından 13 teslimat yapmanız gerekiyor. Tüm işlerin mesafesi 100km(62.1 mil) olarak ayarlanmış. Özel bir World of Trucks Başarımı da kazanacaksınız.


Kurallar

World of Trucks bağlantılı ETS 2 profilinizle Harici Sözleşmeler veya Harici Piyasa üzerinden kişisel göreviniz için herhangi bir kargoyu herhangi bir şehre teslim edebilirsiniz.

Topluluk hedefi için gereken Halloween Treats kargo teslimatı: 666.000
Kişisel görevini tamamlayanlar kişisel hediyelerini aldıktan sonra yeni teslimatlar yaptıkça topluluk görevine katkıda bulunabilecekler.

Ödüller

Kişisel: 13 teslimatı tamamlayan kişilere World of Trucks Başarımı, dashboard oyuncağı sallanan yarasa hediye edilecek. ETS 2 ve ATS Steam envanterinize eklenecek.

Topluluk: Halloween Treats kargolarını topluluk 666.000 teslimatla ile tamamlandığında kişisel görevinizi bitirdiyseniz size sallanan Kabak Kafası kabin aksesuarı hediye edilecek.

SCS ekibi Happy Halloween yerine yük çekmekle ilgisi olsun diye Happy Hauloween demeyi tercih ediyor. 🙂

#HappyHauloween etiketini kullanarak sosyal medyada ekran görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.

2 Comments

Leave a Reply
  1. Merhabalar benim bilgisayarımda ets 2ve ats oyunları mevcut 1.46 public beta modunda ancak hallooween etkinliğigözükmüyor ne yaptı isem güncelleme gelmedi eğer bu konuda yardımcı olur iseniz çok sevinirim

  2. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator 1.46 Açık Beta’yı şu anda test edenlere herhangi bir endişeye neden olduysak, en içten özürlerimizi sunmak isteriz. Şimdi, birçoğunuz için Happy Hauloween etkinliğimizde yer almak için 1.45’lik oyun tasarruflarınıza geri dönmenin arzu edilen bir çözüm olmaktan çok uzak olduğunu ve dahası, olmaması gereken, kaçınılabilir bir sonuç olduğunun farkındayız. Bu şekilde, etkinliği 1.46 Açık Beta testinin bitiş tarihinden çok daha fazla uzatmayı amaçlıyoruz, böylece herkes 1.46’yı kullanarak da etkinliğe katılmaya devam edebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator – Texas Uzay Endüstrisi

Farming Simulator 22 Platinum Edition – Ağaç işaretleme, boyama ve kesme sembolleri