in , ,

Deadliest Catch: The Game için Kickstarter kampanyası, multiplayer ve yeni çıkış tarihi

Deadliest Catch: The Game için Kickstarter kampanyası, multiplayer ve yeni çıkış tarihi

Discovery Channel iş birliği ile geliştirilen Deadliest Catch: The Game için uzun süredir beklenen Kickstarter kampanyası nihayet başladı. Moonlit stüdyosunun geliştirdiği yapımın demo sürümü haftalar önce dağıtılmaya başlanmıştı. Ancak ambargo nedeniyle video paylaşımı yapılamıyor. 16 Eylül itibariyle ise Kickstarter kampanyası başlamış oldu. Oyunun stüdyosu bu kampanyadan $11,317 dolar istiyor. Şimdiden yarısına yaklaşmış durumdalar. Kickstarter kampanyası oyuna mürettebat sisteminin geliştirilmesi için yapılıyor. Ancak bu yıl sonu beklenen oyunun teslim tarihi Mart 2020 olarak belirtilmiş. Steam’de çıkış tarihi ise 14 Kasım 2019 belirtilmiş. Bu da erken erişimin bu tarihte başlayacağını gösteriyor. Yine de kesin açıklamaları bekleyeceğiz. Ayrıca Deadliest Catch: The Game‘de multiplayer (çoklu oyuncu) desteği de bulunacak. Oyunun tüm görev sistemini arkadaşlarınızla birlikte multiplayer şekilde oynayabileceksiniz. Demo sürümüne gelen son güncelleme ile kaptan köşkü (kokpit kamerası) bile eklendi. Bu kampanya ile yeni oyun mekanikleri de getirilecek. Zaten mevcut olan oyunda her işi biz de yapabiliyoruz ama gemi mürettebatı ile beraber onlara da görevler verebileceğiz. Deadliest Catch: Alaskan Storm’da olduğu gibi bir ortam yaratılmaya çalışılıyor. Umarız gerçekten ondan daha iyisi olur. Oyunun yapısı kurulmuş olsa da yapılacak çok işleri var. Böyle önemli bir yapımın tam anlamıyla hazır olmadan çıkmasını zaten beklemiyoruz.

 

Kickstarter paketleri;

2 Dolar bağış yaparsanız oyunun emeği geçenler sayfasında özel teşekkür ediliyor.

8 Dolar bağış yaparsanız oyunun demo sürümünü Steam lisans anahtarı olarak size gönderiyorlar. Oyunu denemek isteyenler bunu tercih edebilir.

15 Dolar bağışlarsanız demo sürümü dahil oyunun tam sürümü(çıktığında) Steam anahtarı olarak gönderilecek. Ayrıca beta testlerine erişebileceksiniz.

Çeşitli duvarkağıtları vb. farklı hediyeleri de var.

Steam

Deadliest Catch The Game forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deep Diving Simulator – Adventure Pack – Altın Madenine Dalış [Video]

Bus Simulator, PlayStation 4 ve Xbox One Konsol Sürümleri Çıktı!