in , , ,

Bus Simulator, PlayStation 4 ve Xbox One Konsol Sürümleri Çıktı!

Bus Simulator, PlayStation 4 ve Xbox One Konsol Sürümleri Çıktı!

Konsol oyuncuları artık otobüs şoförü olabilir! Stillalive Studios tarafından geliştirilen Bus Simulator sonunda konsollar için yayımlandı. PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına yayımlanan otobüs simülatöründe Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Setra markalarının otobüsleri bulunuyor. Kurgusal bir Avrupa şehrinde geçen oyunda 4 kişilik multiplayer özelliği de var. Bus Simulator 18‘in konsol sürümüdür.

Xbox One’da 113,75 TL fiyat ile satılıyor.

PlayStation 4’te ise 179 TL‘den satılıyor.

SENİN OTOBÜSÜN. SENİN GÜZERGÂHIN. SENİN TARİFEN.

İster sanayi bölgesi veya liman bölgesinde, ister şehir merkezinde, çevredeki köylerde veya iş parkında olsun, Bus Simulator’de, geniş ve serbestçe sürülebilir bir kentsel alanda bir otobüs sürücüsünün heyecan verici günlük yaşamını yakından deneyimlersiniz. Büyük markalar olan Mercedes-Benz, Setra, MAN ve IVECO’nun 8 orijinal lisanslı şehir otobüsünün direksiyonuna geçin ve yolcularınızı tek oyuncu modunda tek başınıza ya da gerçek zamanlı çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte güvenli ve dakik bir şekilde varış noktalarına taşıyın.

12 farklı bölgede otobüs sürücülüğü yaparak, büyük bir şehrin trafiğinin zorluklarıyla ve beraberinde getirdikleriyle yüzleşeceksiniz. Çılgın hava koşulları, çukurlar, trafik sıkışıklıkları, ücret ödemekten kaçanlar, kazalar, şantiyeler, gece sürüşleri ve özel yolcu talepleri gözünüzü korkutmasın. Aksine, otobüsünüzün tam kontrolünü ele alın, para kazanın, güvenli ve dakik sürüş tarzınız sayesinde iyi bir itibar kazanın ve otantik kentsel bölgelerde neredeyse sınırsız sürüş keyfinin tadını çıkarın. Binlerce kilometrelik sanal yol ve sokakları kullanarak yeni bölgeler, yeni otobüsler ve yeni özelleştirme seçenekleri kazanın.

İnşa ettiğiniz otobüsleri dikkatle sürmeyi unutmayın! Hasara veya kazaya neden olmayın ve şehirdeki hız kameralarına dikkat edin. Aksi takdirde sadece itibarınız değil, cüzdanınız da olumsuz etkilenebilir.

Peki, ne bekliyorsunuz? Vardiyanız başladı bile!

• 4 lider üreticinin 8 otobüsü, orijinaline sadık kalınarak ince ayrıntılarla yeniden üretilmiştir: Mercedes-Benz Citaro K, Mercedes-Benz Citaro G, MAN Lion’s City otobüsü, MAN Lion’s City CNG körüklü otobüsü, SETRA S 418 LE Business, SETRA S 416 LE Business, IVECO BUS Urbanway ve IVECO BUS Urbanway CNG körüklü otobüsü.

• Gerçek zamanlı çok oyunculu modda, serbestçe sürülebilen kentsel alandaki 12 bölgede ve 15 km²’lik güzergâh üzerinde 3 arkadaşınızla otobüsünüzü sürebilir ve bu sayede otobüs hizmetinizi tanıtabilirsiniz.

• Güzergâh planlama, otobüslerin satın alınması ve satışı, personel planlaması ve çok sayıda istatistik dahil olmak üzere güncellenmiş ilerleme sistemi ve kapsamlı yönetim unsuru uzun vadeli oyun motivasyonu sağlar.

• Yeni başlayanlar ve profesyoneller için: basitleştirilmiş veya gerçekçi modda oynayabilirsiniz.

• Atmosferi daha da iyileştirmek için otantik otobüs sesleri, kapsamlı öğretici ve İngilizce ve Almanca yolcu seslendirmeleri.

• Otobüsünüzü farklı hava koşullarında gece ve gündüz kontrol edin.

• Özelleştirme: Otobüslerinizi farklı renkler, desenler ve reklam panoları ile tamamen özelleştirin.

• 4 üreticinin çok sayıda bağımsız işlevle donatılmış otantik olarak yeniden üretilen kokpitleri.

• Akıllı trafik yapay zekâsı ve bir dizi zorlu trafik koşulu sizi bekliyor (otobüs terminali, gece sürüşü, şantiyeler, sapmalar, uzun mesafe yolculuklar, çukurlar, trafik sıkışıklıkları, kazalar ve hız tümsekleri vs.).

• Tam bir oyun deneyimi için otobüste gerçekleşene çeşitli olaylar; örneğin, otobüsün içinin kirlenmesi ve döküntü, özel yolcu istekleri, ücret ödemekten kaçanlar, yüksek sesli müzik ve tahsis edilmiş otobüs peronlarında park edilmiş arabalar.

• Modern teknoloji ürünü The Unreal® Engine 4, yüksek düzeyde grafik detayı ve çarpıcı simülasyon kalitesi sağlar.

 

 

 

 

Bus Simulator 18 forumuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deadliest Catch: The Game için Kickstarter kampanyası, multiplayer ve yeni çıkış tarihi

Efsane oyun Hard Truck 2: King of the Road’ın çalışan sürümü gog.com’da satılıyor!