Salı, Eylül 17, 2019
Anasayfa Etiketler Multiplayer

Etiket: multiplayer

Bus Simulator, PlayStation 4 ve Xbox One Konsol Sürümleri Çıktı!

Konsol oyuncuları artık otobüs şoförü olabilir! Stillalive Studios tarafından geliştirilen Bus Simulator sonunda konsollar için yayımlandı. PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına yayımlanan otobüs simülatöründe Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Setra markalarının otobüsleri bulunuyor.

Multiplayer Kamyon Simülasyonları (Mobil)

Ovilex Software tarafından geliştirilen multiplayer destekli mobil kamyon simülasyonlarını tek tek inceliyoruz. Euro Truck Driver 2018, Euro Truck Driver ve Truck Simulator USA oyunlarının hem tek oyunculu hem de çoklu oyuncu modlarını deniyoruz.

Multiplayer Konvoyu – Truck & Logistics Simulator *beta [Video]

Truck & Logistics Simulator'ın multiplayer testlerinde düzenlediğimiz konvoyun videosudur. Simula Games'in geliştirdiği oyunun Nintendo Switch, iOS ve Android için Kasım 2019'da çıkması planlanıyor. Görüntülerdeki oyun hala geliştirme aşamasındadır.

Truck & Logistics Simulator – İlk Multiplayer Oynanış Videosu

Türk yapımı Truck & Logistics Simulator'ın multiplayer testlerinde kaydettiğimiz oynanış videolarının 1. bölümünü yayınlıyoruz. Simula Games'in geliştirdiği oyunun Nintendo Switch, iOS ve Android için Kasım 2019'da çıkması planlanıyor.

Truck & Logistics Simulator İlk Oynanış – gamescom 2019

Simula Games tarafından geliştirilen Truck & Logistics Simulator'ın yeni sürümünü gamescom 2019 haftasına özel olarak oynuyoruz. Multiplayer testlerine katıldığımız oyunun videoları sırası ile kanalımızda paylaşılacak.

Gündem Simülasyon #22 Truck&Logistics Simulator multiplayer test ettik!

Alaskan Truck Simulator yeni teaser video yayınlandı, Truck & Logistics Simulator multiplayer testlerine katıldık. ARMA 3'ün Contact DLC'si çıktı. Farming Simulator 19 mevsimler modu ve John Deere Cotton DLC'si çıktı.

Bus Simulator 18 için multiplayer odaklı güncelleme yayınlandı

Bu güncelleme ile Bus Simulator 18'in multiplayer oturumlarında çeşitli oyuncu kontrolü özellikleri ekleniyor.

TruckersMP’nin VTC Sanal Şirket Sistemi Açıldı

ETS 2 ve ATS'nin multiplayer modu TruckersMP sonunda VTC sanal şirket sisteminin açıldığını duyurdu. Virtual Trucking System sayesinde Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator'de kurulan multiplayer odaklı sanal şirketler TruckersMP.com'da VTC sayfasında listelenecek.

Cargo Simulator 2019: Türkiye İncelemesi [Video]

smSoft tarafından mobil için geliştirilen Cargo Simulator 2019: Türkiye oyununu test ettik. Tüm illerin olduğu haritada kamyonculuk yapabiliyorsunuz. Videoda İstanbul-Tekirdağ-Edirne şehirleri arasında oynuyoruz.

Multiplayer destekli demiryolu tycoon oyunu Railroad Corporation erken erişime açıldı

19. yüzyıl Kuzey Amerikası'nda Railroad Corporation ile yeni bir demiryolu imparatorluğu kuruyoruz! Corbie Games'in geliştirdiği tren tycoon türündeki yapım Iceberg Interactive tarafından 27 mayıs'ta Steam üzerinden erken erişime açıldı. Railroad Corporation'ın bir de multiplayer özelliği var. Arkadaşınızla online olarak oynayabiliyorsunuz.