in , , ,

Farming Simulator 22 çıktı! İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış Mevsimleri ilk kez yer alıyor…

Çok beklenen Farming Simulator 22 seride ilk kez yer alan Mevsimler özelliği ile bugün çıktı. GIANTS Software bu kez oyunu kendi yayımlıyor. Artık tamamen bağımsız olan stüdyo Farming Simulator 22 ile ilgili içerik planlarını Season Pass paketlerini yıllara bölerek ve çıkışta yer alan özellikleri iyileştirerek devam ettirecek. Güncellemeler neler gelecek şimdilik bilinmiyor. İlk kez gelen Mevsimler özelliği(dört mevsim “ilkbahar, yaz, sonbahar, kış”), yeni AI işçi yönetim sistemi, Parallax Occlusion Mapping ile daha gerçekçi araziler, yenilenmiş zemin dokuları, yeni ses sistemi, yeni mahsuller, yeni ekipmanlar, yeni inşa sistemi, yeni üretim zinciri sistemi, fabrikalar, tesisler, seralar ve daha fazlasını FS 22 duyurulduğundan beri sizlere haberler ve videolar ile aktarmıştık. 19 Kasım Cuma günü de oyun çıkmadan hemen önce başlattığımız video ve canlı yayınlar ile yenilikleri deneyimledik. An itibariyle PC, Steam, Xbox One, Xbox Series X|S ile PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanabilir olmuştur.

Steam’de 269 TL fiyatla satılırken PS4&PS5 için 439 TL , Xbox tarafında ise 141,25 TL‘den satılmaktadır. Türkçe dil desteği bulunuyor. Ancak son çevirileri henüz eklemedikleri için birkaç sorun görebilirsiniz.

 

Çıkış videosu

Steam

Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa’daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 2022 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle!

John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100’ün üstünde gerçek ziraat markalarına ait 400’ten fazla makine, alet ve çok daha fazlasıyla buğday, mısır, patates ve pamuk gibi ürünleri ekip hasat edebileceksin. Yeni makine kategorileri ve ekinlerle de oyun deneyimine yeni mekanikler eklenecek.

Hatta çiftliğini çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yaparak yönetebilecek ve topluluk tarafından oluşturulmuş bol miktardaki modifikasyonlarla oyun deneyimini bir adım öteye taşıyabileceksin. Farming Simulator 22 oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor ve başarılı bir çiftçi olman için sana meydan okuyor. O yüzden hemen çiftçiliğe başla ve güzel zamanların tadını çıkar!

 

Farming Simulator 22’nin Season Pass içerik planları açıklandı! Her yıl yeni DLC’ler çıkacak…

Ayrıca GIANTS ekibi Farming Simulator Academy adında bir eğitim sayfası hazırladı. Oyunda tüm işlemlerin nasıl yapılacağını, nasıl oynanacağı tek tek anlatılıyor. İngilizce dilinde olduğunu ekleyelim. Oyunun Türkçe dil desteği sayesinde zaten eğitim kısmını okuyabiliyorsunuz.

Farming Simulator 22 oynanış videolarımız

Farming Simulator 22 forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çıkıştan önce Farming Simulator 22 Oynuyoruz! – Üçüncü canlı yayın akşamı #3 (video)

Multiplayer Kasabası Kuruldu! Farming Simulator 22 Oynanış – canlı yayın #4 (video)