in , ,

American Truck Simulator – Optimus Prime’ın Western Star 5700XE çekicisine kavuştu!

American Truck Simulator – Optimus Prime’ın Western Star 5700XE çekicisine kavuştu!

Western Star® 5700XE çekicisi American Truck Simulator için yayınlandı. 49X ve 57X araçlarından sonra markanın 3. model çekicisi de gelmiş oldu.

Ücretsiz olarak yayınlanan güncellemeyi Steam üzerinden indirebilirsiniz.

XE adı olağanüstü verimlilik anlamına geldiği için böyle adlandırılmış. 2016 yılında bu çekiciyi Mid-America Trucking show ziyaretlerinden görmüşler. Markanın da ardından başlayan desteği sayesinde teker teker modeller ATS’ye gelmeye başlamıştı.

5700XE modelinde bir day cab ile 54″ High Roof Stratosphere ve 82″ Ultra High Roof Stratosphere kabinleri var. 6×2 veya 6×4 şasilerinde kısa, orta ve uzun versiyonları var. Çekicide Detroit Diesel marka olan 600HP’ye kadar DD13, DD15 ve DD16 motor seçenekleri bulunuyor. Eaton ile birlikte Detroit DT12 şanzımanı yer alıyor.

There are lots of customizations available for this truck too, including plenty of Chrome parts, aero fairings, interior trim options and so much more! You may even find a big screen-inspired paint job included. Be sure to check them all out. We look forward to seeing how you customize your 5700XE for the road.

Western Star Trucks ile olan iş birliği devam edecek gibi görünüyor.

#ATS5700XE etiketi ile Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarında Western Star 5700XE çekiciniz ile ilk yolcuğunuzu paylaştığınızda yukarıdaki hediye paketindeki ürünleri kazanabiliyorsunuz.

 


American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı’na Uçtuk! Microsoft Flight Simulator (video)

Microsoft Flight Simulator – Varsayılan Uçaklar için Aviyonik Sistemler Güncellemesi Çıktı! (AAU #1)