in , , , , ,

American Truck Simulator İlk İzlenimler ve Oynanış #1 (Video)

American Truck Simulator İlk İzlenimler ve Oynanış #1 (Video)

3 Şubat’ta çıkışından önce American Truck Simulator’ı test etmeye başladık. İlk izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dikkatle izleyin ve dinleyin..
Devam edecek….
Sonraki video: Soru & Cevap, Terimler ve maceralar…

Sistem gereksinimleri http://www.americantrucksim.com/american-truck-simulator-sistem-gereksinimleri
Steam http://store.steampowered.com/app/270880

American Truck Simulator Türkiye www.americantrucksim.com

Bu videonun haritanın büyüklüğü görebilir. Oyunda hangi çekici ve modifikasyonların kullanılabilir olduğunu öğrenebilirsiniz. İlk izlenimleri içermektedir.

Amerika muhteşem görünüyor abartısız!

SimülasyonTÜRK

4 Comments

Leave a Reply
  1. allah aşkına scs ye sormak istiyorum ets2 yi dx 11 e geçirmeye çalışırken yeni bi oyunda yani ats de dx 9 kullanılırmı ya kaliteli işer diyorlar bumu kalite zaten ats insanların beklentilerini karşılamadı

  2. Valla bende hayal kırıklığına uğraadım tamam harita detaylandırılmışda yani o tıırların içi nedir yaa koltuklar 4 gen mi beşgenmi 3boyutlu modelleme u karmı zor ya sonra dx12 konuşulurken bu oyun neden dx9 yapılırki resmen ets2 fanlarını tavlamak için yapılmış bir oyun olmuş harita hariç hoşuma giden bişeyy olmadı

  3. Oyun gayet güzel ve başarılı. Ünsal kardeşimizn dediğine katılmıyorum bence ets 2 gibi sonradan açılacak bir oyun bu… güncellemeler ile dx11-12 bile yapılabilir bu sadece tester version. Gayet başarılı fiyatı tuzlu dahi olsa alınacak bir oyun. İyi oyunlar… !

  4. paşabey kardeşim bende senin dediklerinin bi kısmına katılmıyorum zaten ets2 ilk çıktığından beri baya bi yol kat etti dolayısılayla scs yeni bi oyun olan ats ye daha çok özellik kazandırması lazımdı ondan sonra gelecek güncellemelerle baya yol kat edecekti (scs şu ifadeleri kullanıyor sürekli oyun motoru geliştiriliyor) eğer geliştirilmiş olsaydı böyle olmazdı söylermisin bana oyunda 1 tane bile animasyon varmı? yok kaldıki scs oyun motorunuda değiştirmiyor bari bu oyun için değiştirir insan direk dx11 le çıkması lazımdı veya çıkmadı ozman oyuna özellik kazandıracaktı yani olay grafik ve tırla bitmiyor detay gerekiyor scs nin OMSİ den neyi eksik ? böyle düşünüyorum. Genede ellerine kollarına sağlık ama detay gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kayak Sporu Simülasyonu: SNOW – İnceleme #1 (Video)

American Truck Simulator’da Çektiğimiz Fotoğraflar