in , , ,

American Truck Simulator için Idaho Sefer Etkinliği Başlıyor…

American Truck Simulator için Idaho Sefer Etkinliği Başlıyor…

SCS Software, American Truck Simulator‘ın Idaho DLC çıkışı ile birlikte World of Trucks üzerinden yeni bir online etkinlik başlatıyor. Cruising Idaho adı verilen etkinlikte yeni gelen şehirlerden iş alıp güzel manzara noktalarından geçerek topluluk olarak 30 milyon mil yol yapmaya çalışacağız.

16 Temmuz’da Idaho DLC’sinin yayınlanmasıyla birlikte Gem State’i ziyaret edecek oyuncular için yeni bir etkinlik duyuruluyor. Hem harici sözleşmelerden hem de harici yük piyasasından kişisel dorselerinizle online işler alarak #CruisingIdaho gerçekleştirebileceksiniz.

Topluluğun hedefi basittir. Idaho’daki herhangi bir şehirden herhangi bir şehre kargo teslimatı yaparak 30,000,000 mil (48,280,320 km) hedefine ulaşılmalıdır. Teknik malzemeler, çiftlik ürünleri, madencilik, taşıma ekipmanları, ev ve inşaat malzemeleri, süpermarket ürünleri otomotiv filoları ve parçaları kısaca tüm ürünleri taşıyabileceksiniz.
Idaho’daki seyahatleriniz için önerilen yerler:
  • Galena zirvesinin muhteşem dağ manzarasını seyredin.
  • Shoshne Şelaleleri içeren görkemli manzaraların bulunduğu tarihi Perrine anıtı köprüsünün üzerinde gezinin.
  • Volkanik Krater Ay Ulusal Anıtı’nı deneyimleyin.
  • Ekvator ile Kuzey Kutbu arasındaki  ünlü 45. kuzey eyleminde bir fotoğraf çekin.
  • McCalls’ Payette Gölündeki ünlü Sharlie yılanını görüp görünemeyeceğine bakın.
  • Sarp ve heybetli olan Grand View Canyon’a gidin.
  • İlk öncülerin ve Idaho Yerli Amerikalılarının tarihini koruyan birçok Tarihsel İşaretçiden bazılarını okumak için durun(Otoyol Tarihsel İşaretleme Program)

Sharlie nedir?

“Idaho folklorunda Sharlie, bazıları tarafından Idaho McCall yakınlarındaki Payette Gölü’nün derin dağ sularında yaşadığına inanılan Loch Ness Canavarı gibi bir deniz yılanına verilen addır.” Kaynak: Vikipedi

Idaho DLC’sinde bulunan 11 şehir bu etkinlik sayesinde keşfedilecek. Kişisel ve topluluk hedefleri için farklı özel ödüller verilecek.

Hem kişisel hem de topluluk ödülleri Idaho’nun eşşiz doğal tarihi ve güzelliğinin bir yansıması olarak tasarlanmış.

Kurallar:

World of Trucks bağlantılı ATS profilinizde Harici Sözleşmeler ya da Harici Piyasa kullanarak Idaho’daki herhangi bir şehirden herhangi bir şehire istediğiniz kargo taşıyabilecek ve topluluk hedefi olan 30,000,000 mil (48,280,320 km) için çabalayacaksınız.

Şehirler;

Sandpoint, Coeur d’Alene, Lewiston, Grangeville, Salmon, Boise, Ketchum, Idaho Falls, Nampa, Twin Falls, Pocatello.

Bir oyuncu Idaho’daki 11 şehir arasında 11 kez teslimat yaptığında kişisel hedefi için görevini tamamlayacak.

Tüm işlerin 100 mil (161 km) uzunluğunda yol veya fazla olması gerekiyor.

Idaho eyaleti içindeki şehirler arasında en az 100 mil uzunluğunda seferler bulunuyor. Eyalet ile 3.300 milden fazla yol ağı geliyor.

World of Trucks LogBook kısmından son yaptığınız teslimatları inceleyerek 11 şehir arasında 11 kez düzenli teslimat yapabilirsiniz.

Ödüller:

Kişisel hedef: Her bireysel oyuncu 11 Idaho şehrine ya da oradan yaptığı teslimatları tamamladıktan sonra World of Trucks Özel Başarımı ve Appaloosa temalı boyamayı Steam envanter öğesi olarak kazanacak.

Topluluk hedefi: Eğer oyuncu kişisel görevini tamamladıktan sonra topluluk hedefi olan 30,000,000 mil (48,280,320 km) için Idaho’nun 11 şehrinde(to/from) teslimatlarına devam edebilecek ve bu hedefe ulaşıldığında Peregrine Gem süslemesini Steam envanter öğesi olarak kazanacak.

 

Facebook, Twitter ve Instagram profillerinde #CruisingIdaho etiketini kullanarak ekran görüntüleri ve videolar paylaşabilirsiniz.

 

Steam’de Idaho DLC’si…

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IDAHO DLC İlk Oynanış – American Truck Simulator [Video]

MudRunner Mobile, Android ve iOS için çıktı!