in , , ,

MudRunner Mobile, Android ve iOS için çıktı!

MudRunner Mobile, Android ve iOS için çıktı!

Spintires: MudRunner’ın mobil sürümü iOS ve Android için 15 Temmuz 2020‘de yayınlandı. PC ve konsollar milyon satan off-road kamyon simülasyonunun devamı olan MudRunner Mobile ile telefon ve tabletlerde off-road deneyimini yaşayabileceksiniz. Saber Interactive mobil oyunu yeni bir arayüz ekleyerek çıkarıyor. PC’ye göre araç ve dinamik arazi fiziklerinde doğal olarak mobil için olduğu için çeşitli kısıtlamalar olsa da efsane bir oyunu resmi bir şekidle mobilde oynamak serinin tutkunları için önemli olacak. Android için Google Play’de 54,99 TL (5,99 Dolar), iOS için App Store’da 5,99 Dolar – 40 TL’ye satışa sunuldu. SnowRunner‘ın gelişimi bu oyun ile etkilenmiyor. Tamamen ayrı bir takım tarafından geliştirilmiş.

[appbox appstore id1465720386]
[appbox googleplay id=com.focushome.MudRunnerAndroid]

Tanıtım videosu

Milyonlarca satan ünlü seriden çıkan arazide sürüş simülasyonu MudRunner, ilk kez mobil cihazlarda! Zorlayıcı ortamlarda dolaşmak için inanılmaz arazi araçlarını sürme konusunda ustalaş!

• EN KAPSAMLI ARAZİ DENEYİMİ
• ZORLAYICI UNSURLARIN ÜSTESİNDEN GEL VE GERÇEKÇİ FİZİKSEL ÖZELLİKLERDE USTALAŞ
• KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN 15 AÇIK HARİTA
• 16 İNANILMAZ ARAÇ

EN KAPSAMLI ARAZİ DENEYİMİ
MudRunner, oyuncuyu inanılmaz arazi araçlarının sürücü koltuğuna oturup elinde sadece bir harita ve pusula ile zorlayıcı Sibirya topraklarında dolaşmaya davet eden en kapsamlı arazi deneyimidir!

ZORLAYICI UNSURLARIN ÜSTESİNDEN GEL VE GERÇEKÇİ FİZİKSEL ÖZELLİKLERDE USTALAŞ
Dinamik gündüz-gece döngülerinin yaşandığı ve vahşi, insan eli değmemiş toprakların sunduğu son derece tehlikeli koşullarda görevlerini tamamla ve teslimatlarını gerçekleştir. Oyunun gelişmiş fizik motoruna uygun olarak çalışan aracının ağırlığına ve hareketlerine gerçekçi bir şekilde tepki veren çamurlu arazileri, çağlayan nehirleri ve diğer tüm engelleri aş.

KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN 15 AÇIK DÜNYA HARİTASI
Büyüleyici grafiklerle geliştirilmiş 6 tanesi açık harita, 9 tanesi mücadele haritası olmak üzere 15 sürükleyici çevreyi keşfet. Hangi yoldan gideceğini seç; zorlayıcı araziler, nehirler, ormanlar, bataklıklar, dağlar ile doğa, sahip olduğu tüm tehlikeler ile seni daima bir teste tabi tutacak.

16 İNANILMAZ ARAÇ
Bölgede keşif yapmak için tasarlanmış hafif araçlardan askeri ağır iş kamyonlarına kadar her biri kendi karakteristik özelliklerine ve eklenebilir ekipmanlarına sahip 16 güçlü arazi aracını sür.


MudRunner forumu için tıklayın.

SnowRunner forumu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator için Idaho Sefer Etkinliği Başlıyor…

SnowRunner için 6.0 güncellemesi ve Season 1: Search & Recover DLC’si yayınlandı!