in , ,

Yeni nesil DAF XG ve XG Plus çekicisi ETS 2 için yayınlandı! Mirror cam ve hayalet göstergeler…

DAF markasının yeni nesil çekici modelleri XG, XF, 9 Haziran’da tanıtılmıştı. Özel iş birliği ile yeni DAF XG çekicisi ise ETS 2’ye ekleniyor. SCS Software ve DAF Trucks arasındaki bu harika iş birliği sayesinde ETS 2‘de ilk kez bir çekicide mirror cam, hayalet göstergeler yer alıyor. Ayrıca bu yeni çekicinin tanıtım gününden sadece 1 gün sonra sanal dünyada ETS 2 kamyon simülasyonuna eklenmesi de bir ilk sayılıyor. Start the Future sloganı ile tanıtılan yeni çekicilerde ilk kez DAF2ın yeni ve tamamen dijital dashboard ekranı ya da Driver Information Panel(DIP) olarak adlandırılan özellik bulunuyor. Diğer bir özellik ise opsiyon olarak gelen mirror cam/dijital aynalar oluyor. Geleneksel aynalar mirror cam ile değiştiriliyor. Daha iyi gece sürüşü için poz düzeltme özelliğine de sahip. ETS 2’ye eklenen şua n XG ve XG Plus modelleridir. XF modeli daha sonra gelecekmiş. Şu an sadece 4×2 şasi seçeneği bulunuyor. Müşterileri de ilk etapta bu araç sunuluyormuş. Yeni aracın özel bir boyaması da var. Lansman rengi ise Toskana Sarısı ve diğer renkleri de içeriyor.

1.40 güncellemesine ek sürüm olarak gelmiştir. 1.41 betası için Cuma güncelleme gelecekmiş ancak şimdiden DLC dosyasını mod klasörüne atıp oynayabilirsiniz. Ancak convoy multiplayer girilemiyor. 1.41 açık betası da bekleniyor. Bununla birlikte yeni DAF XG, XG Plus çekicileri convoy multiplayer’da oynanabilecek.

#StartTheFuture etiketi ile Twitter ve Instagram’da SCS Software ve DAF Trucks hesaplarını etiketleyerek paylaşabilirsiniz. DAF Trucks’ın dükkanında çeşitli hediyeler seçilen ekran görüntü sahiplerine gönderilecek. ekran görüntüleri

Yeni Nesil DAF XG, XG Plus “Mirror Cam, Hayalet Göstergeler”

 

DAF XG and XG+

 

Tanıtım videosu

Steam

 


Yeni DAF çekici modelleri ile ilgili tüm bilgileri https://www.startthefuture.com/ adresinden alabilirsiniz.

Yeni nesil DAF XG, XF tanıtım videosu

Yeni nesil DAF XF, XG ve XG Plus çekicileri sonunda tanıtıldı! İşte ilk bilgiler ve fotoğraflar…


Euro Truck Simulator 2 forumunda yer alan Yeni DAF XG, XF ana konusuna herkesi bekliyoruz!

 

SimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni nesil DAF XF, XG ve XG Plus çekicileri sonunda tanıtıldı! İşte ilk bilgiler ve fotoğraflar…

American Truck Simulator – 1.41 Güncellemesi “Convoy Multiplayer” Açık Betası Başladı!