in , ,

Trans-Siberian Railway Simulator için tanıtım videosu yayımlandı

Tarihi Trans-Sibirya demiryolunu konu alan Trans-Siberian Railway Simulator için daha önce çok kısa bir video yayımlanmıştı. Merak uyandıran yapım tamamen resmi oyun içi video, ekran görüntüleri ve Steam sayfasıyla birlikte bugün tanıtıldı. Klasik efsane Rus lokomotifleri ile dünyanın en uzun demiryolunda hayatta kalmaya çalışıyoruz. Yabani hayvanlar, kar fırtınaları, değişen hava durumları bizi durdurmaya çalışıyor. Pentacle adında bir stüdyo tarafından geliştirilen oyun 2019-2020 yılları arasında PlayWay S.A. tarafından yayımlanacak. Moskova’dan başlayıp Vladivostok’ta sona eren 9.288 kilometrelik demiryolu hattını gerçekte olan şartlara göre Trans Sibirya Demiryolu simülasyonunda görebileceğiz. Paylaşılan videoda oyunun tüm özellikleri ortaya çıkıyor. 2019 yılında PlayWay cephesinde bu tarz oyunları sık sık göreceğimizi zaten biliyoruz. Survival sistemini başarıyla entegre etmeyi başarmışlar. Dinamik hava durumları, interaktif ortam ve lokomotifler ile birlikte Trans-Siberian Railway Simulator tam olarak istediğimiz ve beklediğimiz oyunlardan olacak.
  • Tamamen interaktif ortam ve lokomotifler
  • Canlı bir eko sistem
  • Hayatta kalma sistemi
  • Bölüm(Section) modu
  • Craft, yükseltme, onarma sistemi
  • Gece/gündüz döngüsü ile dinamik hava durumu sistemi
  • Sonsuz bir demiryolu

Özellik listesi bunlarla sınırlı kalmıyor. PlayWay topluluktan oyunda ne görmek istediklerini yazmalarını istiyor.

Videoya gelirsek etkilenmemek mümkün değil. Kömür yüklü görünen vagonlarda kaçakçılık bile yapılabiliyor. Dinamik hava durumları sayesinde karlı demiryolu ve yağışı altında yolculuk yapabiliyoruz. Fırtınalar eksik olmuyor. Üstelik trenimiz hasar alabilir, arıza çıkarabilir durumda ve bunu onarmak zorunda kalıyoruz. Lokomotifin kokpiti de tamamiyle interaktif hazırlanmış. Tüm treni buradan kontrol edebileceğiz. Trenin camları kırıldığında içeri rüzgar ve kar girebiliyor. Motor bölümünde sıkıntılar yaşanabiliyor. Vahşi Sibirya demiryolunda raylara devrilen ağaçları testere ile kesebiliyoruz ancak burada Sibirya kurtları saldırmaya başlıyor. Aşırı soğuk bir bölgede olduğumuz için buz saçakları trende birikiyor. Onları kırmak zorundayız! Lokomotiftin makinisti alkol alabiliyor. Ve son sahnede alkol aldıktan sonra geyiklere çarpıyoruz 😀 Trans-Siberian Railway Simulator tam bir macera simülasyonu olmuş!

 

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

 

Birkaç ekran görüntüsü;

 

 

İlk haber;

Trans Sibirya Demiryolu’nun Simülasyon Oyunu Geliştiriliyor!

 

Park.simulasyonturk.com’da Trans-Siberian Railway Simulator konusuna girebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. Ne istediğimi verdikleri adreste belirttim. Artık onlara kalmış. Bin küsür KM yolu nasıl bitirecekler o da merak konusu. Sanırım birebir işlemeyecekler. Gerçeğe sadık kalacaklar ise bayağı büyük bir ekip gerekli bu tarz bir oyunun altından kalkmak için. Train Simulator’ ün yapamadığını hatta fazlasını bile yaptılar helal olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tourist Bus Simulator için Neoplan Skyliner ve Comfort Class HD Otobüsleri Uyarlandı

Plane Mechanic Simulator’ın 7 Şubat 2019’da Erken Erişim Sürümü Yayımlanacak