in ,

Fernbus Simulator’ın MAN Lion’s Coach Otobüslerinden Yeni Görüntüler + Bilgi

Fernbus Simulator’ın MAN Lion’s Coach Otobüslerinden Yeni Görüntüler + Bilgi
Otobüs şoförü Mathias ile tanışın…

 

Şüphesiz 2016’nın ilk yarısında sabırsızlıkla beklenen simülasyon oyunlarından biri Fernbus Simulator olmuştur. TML ekibi oyuna ait yeni ekran görüntüleri paylaştı. Aşağıda bulunan ilk fotoğrafta şoförümüz Mathias‘ı ve MAN Lion’s Coach otobüslerini görüyoruz. 2 ve 3 akslı versiyonlarını bu oyunda kullanabileceğiniz. Lisanslı olduğunu yine belirtelim.

Meinfernbus – Flixbus firması için hazırlanan bu oyun Almanya’da geçiyor ve Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılıyor. TML Studios tarafından geliştirilen Fernbus Simulator, Aerosoft simülasyon şirketi tarafından 2016’nın 2. çeyreğinde yani Mayıs-Haziran aylarında Steam üzerinden yayımlanacak. Hem dijital hem de perakende olarak satılabilecek.

Türkçe dil desteği resmi olarak bulunmayacak çünkü sadece İngilizce Almanca destekleniyor. Yama için iletişimde olduğumuzu bu haberde belirtmiştik. Ayrıntılı olarak yine bu konudan takip edebilirsiniz. Tıklayın

 

Fernbus Simulator ile ilgili her şey bu kategoriden ulaşabileceğiniz yeniden belirtmek istiyoruz. Geliştirici günlükleri, videolar, ekran görüntüleri ve paylaşılan tüm bilgiler!

SimülasyonTÜRKFernbus Simulator

3 Comments

Leave a Reply
  1. ooyunda acaba otobüs modifiye olacakmı mesela bizim buralarda otobüsün üzerine kral fln yazarlar 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Squad – İlk İzlenimler #1 (Video)

SCS Software, Mid-America Trucking Show Fuarına Katıldı (Fotoğraflar)