in , ,

TR Extended Map: Marmara Edition – Bursa: Oyak Renault Fabrikası

ETS 2‘nin TR Extended Map: Marmara Edition modunda sıradaki blog yazısı otomotivin başkenti olan Bursa‘dan geliyor! Oyak Renault Fabrikası ve çevresi ile ilgili ekran görüntüleri ve bilgiler sunuluyor.

TR Extended Harita modunda, yeni şehirler ve yol ağları dışında gerçek hayatta yer alan endüstri alanlarını da keşfedecek, yerel şirketlere taşımacılık yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Harita modumuzun Marmara sürümünün çalışmaları tüm hızıyla sürerken, bugün size Bursa’da yer alan otomotiv sanayisinden oyun içi görüntüler paylaşmak istiyoruz.
Bursa, sanayi istatistiklerine göre Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezidir. Birçok otomobil markasının fabrikası ‘Otomotivin başkenti’ olarak anılan Bursa’da yer almaktadır. Bunlardan birisi de Oyak-Renault Otomobil Fabrikalarıdır.

1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 378.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’un Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir. Bu Fabrikalar, Renault Grubu’nun dünya çapındaki 40 üretim merkezinden biridir. Oyak Renault’un ürettiği otomobil ve mekanik aksamlar Renault Grubu’nun faaliyet gösterdiği 60’dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Euro Truck Simulator 2 TR Extended Map Marmara sürümünde sürücüler, otomotiv sektöründe çeşitli ekipman ve üretimleri taşıma ve teslim etme fırsatına sahip olacaklar. Otomotiv sanayiinin sadece bu şirket ile temsil edildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İlerleyen zamanlarda size gösterecek daha çok içeriğin olacağından emin olabilirsiniz. Harita modumuza ait yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkürler.

 

TR Extended Map ekibi

 

TR Extended Map resmi web sitesi ve 1.40/1.41 İstanbul Edition sürümü için buraya tıklayın.

 


TR Extended Map: Marmara Edition ana konusu için tıklayın

SimülasyonTÜRK

Bir önceki blog yazısında Gebze tanıtılmıştı.

TR Extended Map: Marmara Edition – Gebze

2 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Microsoft Flight Simulator – Top Gun: Maverick genişlemesi duyuruldu! Savaş jetleri ve uçak gemisi içeriyor…

DCS World için yeni free to play programı tanıtıldı! Tüm modüller 14 gün boyunca ücretsiz denenebilecek…