in , ,

TR Extended Map: Marmara Edition – Gebze

TR Extended Map: Marmara Edition – Gebze

TR Extended Harita Modunun gelecek sürümünden ilk blogu paylaşmanın zamanı geldi. Harita tasarım ekibimizin yoğun çalışmaları sonrası, sizlere Marmara genişleme sürümünden yeni görseller sunmanın heyecanı içindeyiz. Sürücülerin Anadolu’ya yolculuklarında İstanbul sonrası ilk durağı, Kocaeli endüstrisinin büyük bölümünün yoğunlaştığı Gebze ilçesi olacak.
Gebze, Marmara Bölgesi’nin doğusunda, İzmit Körfezi‘nin kuzey kesiminde yer alan, zengin bir tarihi geçmişe sahip, ekonomisi; tarım, hayvancılık ve sanayiye dayalı Türkiye’nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesidir. Gebze, Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi kentlerinden biri olup Türkiye sanayisinin %15’ini barındırmaktadır. Gebze, aynı zamanda Anadolu’nun İstanbul’a ve Avrupa’ya bağlantısını sağlayan yollar çevresinde kurulmuştur. Yolların doğu-batı yönünde olması nedeniyle kentsel alanı ve sanayisi bu doğrultuda gelişmiş bir sanayi bölgesidir.
TR Extended Harita modu takipçileri Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 4 farklı şirkete taşımacılık yapma imkânı bulacak. Geniş bir endüstri yelpazesine sahip bu konumlara kargo teslim etmekten keyif alacağınızı umuyoruz. Gerçekçi çevre tasarımı, tanınabilir noktalar ve iddialı kavşaklar sürüş zevkinizi artıran önemli ayrıntılar olacak. Bu arada otobüs sürücülerini de unutmadık. Gebze otogarını da harita modumuzda bulacaksınız.
Size yeni içerikler getirmek için hevesliyiz. Paylaşacak daha pek çok şey var. Bizi izlemeye devam edin. Sabrınız için teşekkürler!


TR Extended Map resmi web sitesi ve 1.40 İstanbul Edition sürümü için buraya tıklayın.

 


TR Extended Map: Marmara Edition ana konusu için tıklayın

SimülasyonTÜRK

TR Extended Map 1. Yıl Dönümü ve Birleşme Duyurusu

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SceneryTR’nin İstanbul Havalimanı (LTFM) eklentisi X-Plane 11 için geliyor!

Assetto Corsa F-MAX için yeni ekran görüntüleri