in , ,

SCS Software, ETS 2 için Feldbinder dorselerinin tesislerini ziyaret ediyor

SCS Software ekibinden küçük bir araç takımı Alman markası Feldbinder dorselerinin tesislerini ziyaret etti. Euro Truck Simulator 2 için şimdi de Feldbinder tanker dorselerini beklemeye başlıyoruz gibi görünüyor. Tanker dorseleri üreten Feldbinder Spezialfahrzeugwerk GmbH Alman şirketinin Winsen ve Lutherstadt Wittenberg şehirlerinde tesisinde çeşitli dorseler incelenerek fotoğraflarla kayıt altına alınmış. Ancak sadece referans amaçlı çekilen fotoğraflardan sonra modelleme aşaması ne zaman başladı bunu bilmiyoruz. Çıkış tarihini de tahmin etmek gerçekten zor çünkü SCS Software daha önce de farklı dorse markalarıyla diyaloglar kurup fotoğraf çekimleri gerçekleştirmişti. Ancak yıllardır herhangi bir haber alamadığımız dorse markaları var. Feldbinder’ın öyle olmayacağına inanmak istiyoruz. İş birliğinin başlaması ve marka tarafından olumlu bakılması umut veriyor. SCS ekibi proje ilerledikçe ve 3D modeller hazırlanmaya başladığında kendi blogunda bizleri bilgilendirebilir. Bu nedenle zaman alacağından sabırla beklemekte fayda var.

Feldbinder’deki bağlantıları olan Leon, 1500 saatin üzerinde oynamış tutkulu bir ETS 2 oyuncusu olduğu için bu konu ile yakından ilgilenmiş. Markanın dorseleri hakkında birçok bilgi veren teknik yöneticilerle de tanışma şansına sahip olan SCS ekibi referans verileri ve 3D fotogrametri taramalarını da topluyor. Aşağıdaki galeride bir tankerin 3D fotogrametri modelini görebilirsiniz. 275 GB’ın üzerinde 10 binden fazla referans fotoğrafı toplanmış. Feldbinder’ın verdiği bu fırsat ve ekibi evde hissetirme çabaları nedeniyle teşekkür ediliyor. Feldbinder’ın Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Feldbinder başlığında Swanky‘nin hazırladığı görsele göre SCS ekibinin incelediği ve ETS 2’ye gelebilecek olası dorse modelleri;

  • Gıda tankeri 26m³
  • Nötr Sıvılar İçin Tanker 27m³
  • Silo Yarı Römork 31.5m³ ve 58-60m³
  • Damperli Silo Yarı Römork 38-42m³ ve 57-60m³
  • Silo Konteyner (Düz yatak için)

Not: SCS Software resmi olarak hangi dorselerinin getirileceğini açıklamamıştır.

 

Bugüne kadar pek çok Feldbinder tanker dorse modları gördük. Ve yıllar sonra bu markayı da resmi lisanslı olarak oyunda görebileceksek harika olur.

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator için çok beklenen (LTCB) Ordu-Giresun Havalimanı eklentisi yayınlandı

Forza Horizon 5 – Ford Bronco Badlands 2021 oynanış videosu