in , ,

ETS 2 Feldbinder Dorse DLC’si yayınlandı!

Euro Truck Simulator 2 için Feldbinder Dorse DLC‘si ile yepyeni silo ve kimyasal tankerler geliyor. Steam’de 29 TL’den yayınlanan DLC içerisinde marka ile yakın iş birliği içerisinde geliştirilen 4 farklı dorse tipi var. 1975’te Almanya’ya kurulan Feldbinder Spezialfahrzeugwerk GmbH şirketini SCS Software ekibi 2021 yılında ziyaret etmiş ve gerçek dorselerin referas görüntüleri ile 3D taramalarını toplamıştı. Winsen ve Lutherstadt Wittenberg şehirlerinde tesisleri bulunan Feldbinder dorselerinin çıkış akşamı yapılan özel canlı yayınında geliştirici tarafındaki çalışmaları ise SCS Software’da 3D Teknik Artist olarak çalışan SiSL (Selçuk İslamoğlu) anlattı. Projede araç takımı başta olmak üzere emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

 

Canlı yayında DLC’nin de ETS 2’ye getirilmesinde özel olarak ilgilenen Feldbinder firmasından Leon Wosnitza da bulundu. Leon sıkı bir ETS 2 oyuncusu olduğu için geliştirme takımı için gerekli olan tüm materyallerin toplanmasında da yardım etti.

 

Feldbinder Trailers Pack DLC’si 4 dorse tipi, 4 seri varyasyon ile çeşitli dorse ve şasi boyutları, kabin aksesuarları ve kişiselleştirme seçenekleri içeriyor. Silo dorse ile gıda tipi dorse ve sıvı kimyasal tanker dorseler ekleniyor.
  • Feldbinder EUT (Silo Trailer) with 6 body types & 3 chassis variations
  • Feldbinder KIP (Silo Trailer) with 6 body types & 2 chassis variations
  • Feldbinder TSA LM (Food Tanker) with 2 body types & 1 chassis variation
  • Feldbinder TSA ADR (Chemical Tanker) with 4 body types & 3 chassis variation

Çift dorse desteği de pakette bulunuyor. Ayrıca resmi Feldbinder logolu 5 dorse boyaması da var.

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.
SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Train Simulator Türkiye DLC – TCDD Treni ile Karlı Yollardan Pozantı’ya Gidiyoruz! (video)

ETS 2 – Almanya’nın Stuttgart şehri güncelleniyor