in ,

Savaş Tanklarını Tamir Simülasyonu: Tank Mechanic Simulator

Savaş Tanklarını Tamir Simülasyonu: Tank Mechanic Simulator

2. Dünya Savaşı tanklarını arayıp buluyoruz sonra onları yeniliyoruz!

PlayWay mekanik simülasyon türlerinde pek çok oyun geliştiriyor. Lokomotiflerle ilgili olan Train Mechanic Simulator 2017 en son çıkanlardan biri olurken bu türün popüler olmasını sağlayan serinin son oyunu Car Mechanic Simulator 2018 geçtiğimiz hafta 28 Temmuz’da çıkmıştı.

Bizleri CMS 18’den daha çok heyecanlandıran Tank Mechanic Simulator, 2. Dünya Savaşı tanklarını konu alıyor. Bir tank müzesi sahibi olarak terk edilmiş eski savaş tanklarını bulup, kurtaracağız ve yenileyeceğiz. Oynamaya başlamadan önce terk edilmiş tanklar hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Unutulmuş savaş tanklarını bulmak için daha önce bulunan verileri kullanıp yerli halktan bilgi toplayabileceksiniz. Ardından tankı bulduğunuzda offroad aracınızla onu oradan çekip kurtarabilirsiniz. Tabii bu işler yine basit olmuyor belirtilene göre son alanı bulduğunuzda özel ekipmanları kullanarak tankın tam konumunu belirleyecek ve kazı alanı kuracak, unutulan tankı oradan çıkaracaksınız.

Çalışma atölyenize geri götürdüğünüzde 2. Dünya Savaşında kullanılan tankı yenilemeye başlayabiliyorsunuz. Yenilemeden sonra müzede sergileyebiliyorsunuz.

2. Dünya Savaşı’nın en simgesel tankları ve onların mürettebatlarıyla karşılaşacağız. Ünlü PzKpfw VI, the Tiger tankı ile tanışabilecek, Michael Wittman ya da Otto Carius gibi savaşta yer alan tank komutanlarının tarihini öğrenebileceksiniz. Tank müzesi sahibi olarak herkese yönelik açık hava etkinlikleri de düzenlemeli! Müzenizi genişletmek için daha fazla tank bulmanız gerekecek!

 

Steam

Video

 

Ekran görüntüleri

Steam sayfasında yer alan gif’ler


Belki de hepsinin tek bir yerde olacağı Mechanic Simulator olsa sürekli oynanabilirliği artardı. Tank Mechanic oyununu belgesel kanallarında yayınlanan tankları konu alan programlara benzetebilirsiniz. Sadece tank parçaları söküp takmaktan öteye gidiyor. Savaş tarihi ile ilgili bilgileri vermesi, atölye dışına çıkarması oyunu beklememizin nedenlerinden biri. Üstelik World of Tanks kariyeri yapan oyuncular buna çok sevinecek! 😀 Bakalım savaştıkları tankları tek tıkla düzeltmek yerine komple söktüklerinde memnun kalacaklar mı? 🙂

Degenerals tarafından geliştirilen Tank Mechanic, 7 Haziran 2018‘de PlayWay tarafından Steam‘de yayımlanacak.

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply
  1. World of Tanks özellikle Blitz oynayan biri olarak ve simülasyon oyunlarını seven biri olarak merakla beklediğim bir oyun. Geçen gün Steam üzerinden Türkçe seçenek olacak mı diye sordum. İlk söyledikleri “Bildiğimiz kadarıyla PlayWay’ın hiçbir oyununda Türkçe seçenek yok PlayWay’e bunu soracağız” falan dediler benimde aklıma Car Mechanic Simulator serisinin Türkçe olduğu geldi onu söyledim. Onlarda “Doğru CMS’nin Türkçe çevirisi var kesinlikle oyuna dili eklemeye çalışacağız” dediler. Konu hakkında sizleri de bilgilendirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SCS On The Road Takımı Gamescom Fuarı ve Hungaroring Pistine Gidiyor!

Flight Sim World – trueSKY Güncellemesi