in , , ,

ŞAKA GİBİ AMA GERÇEK! MudRunner 2, PC ve Konsollara Duyuruldu

ŞAKA GİBİ AMA GERÇEK! MudRunner 2, PC ve Konsollara Duyuruldu

EYVAH! EYVAH! EYVAH! EYVAH Kİ NE EYVAHHHH!!

Yani şimdi nereden başlasak nasıl girsek ki konuya! Hani gamescom 2018 başlıyor işte Spintires: MudRunner için American Wilds bilgilerini falan alacaktık. Öyle işte yani bir şekilde oyun ilerliyordu pek tatmin etmese de… Millet artık yavaş yavaş MudRunner’a geçmiş modlarla zaman harcıyordu. Ne oldu şimdi? Gene ne oldu? Lan ne oldu? Ulan niye böyle yapıyorsunuz?

Focus Home Interactive ve Saber Interactive, Spintires: MudRunner‘ın devam projesi olan MudRunner 2‘yi resmen duyurdu. Çok daha zorlu manzaralı falan filan olacakmış. MudRunner 2’nin ünlü fizik motoru, gerçekçi sürüş mekanikleri, yoğun ortamlar ve sandbox oynanış ile birlikte yeni özellikleri ve geliştirmeleri bir araya getiren bir oyunun olacağı belirtiliyor. Saber Interactive CEO’su Matt Karch, Spintires: MudRunner’da Focus Home Interactive ile işbirliği yapmaları stüdyoları için büyük başarıymış diye açıklama yapıyor. Focus Home Interactive başkanı Jürgen Goeldner ise Saber Interactive ile bir kez daha ortak olmak gurur duyduğunu ve bu yeni işbirliği ile oyunculara nihai offroad deneyimi sunmaya çalışacaklarını da ekliyor.

Adı sadece MudRunner 2 olan oyun PC ve konsollar(PS4,XboxOne) için planlanmış. 2019’ın ilk çeyreğinde yani önümüzdeki yıl What’s Next de Focus basın etkinliğinde ortaya çıkacakmış. Spintires: MudRunner ve American Wilds desteklenmeye, geliştirilmeye devam edilecekmiş.

Şimdi neden böyle bir şey ortaya çıktı? Henüz açıklama yok. Biliyorsunuz Spintires markası hala devam ediyor ve hakları Oovee şirketindeydi ondan kesin olarak kurtulmak için MudRunner 2 geliyor gibi görünüyor. Bir sürü özellik gelmesi gerekirken Spintires: MudRunner yerinde saymaya devam etmişti. MudRunner 2’de yapamadıklarını mı yapmak istiyorlar yoksa bizi gene kekleyecekler mi göreceğiz. Evet evet kekleniyoruz… yani gül gibi simülasyona yazık ediyorlar. Şimdi yine mi satın alacaksınız? EVET EVET EVET! Hadi indirim yaptılar diyelim de arkadaş nereye kadar uğraşacağız bu oyunla? Beli bir türlü doğrulmadı!!! Gelişmeleri aktaracağız elbette ama yani neyse.. iyi bayramlar…

 

Spintires: MudRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

4 Comments

Leave a Reply
  1. Yav bu oyun daha çıkalı ne kadar oldu da hemen yenisini yapıyorlar arkadaş ! Sizi bilemem ama ben mudrunner 2’yi almam kimseyede önermem hem bunlar kesin bizi enayi zannedip eski oyundan azıcık bişeyler değiştirip yeni oyunu 200tl ye filan satarlar ! Bayram günü böyle haber palaşılır mı Hasan neşem kaçtı 😀

  2. bir off-road sever olarak çok sevindim hiç beklemiyordum sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu 😀 bu arada iyi bayramlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 19 için Komatsu 931XC Ekran Görüntüsü

Spintires: MudRunner American Wilds DLC’sinin Bilgileri ve Ekran Görüntüleri