ŞAKA GİBİ AMA GERÇEK! MudRunner 2, PC ve Konsollara Duyuruldu
Connect with us

MudRunner 2

ŞAKA GİBİ AMA GERÇEK! MudRunner 2, PC ve Konsollara Duyuruldu

EYVAH! EYVAH! EYVAH! EYVAH Kİ NE EYVAHHHH!!

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

ŞAKA GİBİ AMA GERÇEK! MudRunner 2, PC ve Konsollara Duyuruldu

EYVAH! EYVAH! EYVAH! EYVAH Kİ NE EYVAHHHH!!

Yani şimdi nereden başlasak nasıl girsek ki konuya! Hani gamescom 2018 başlıyor işte Spintires: MudRunner için American Wilds bilgilerini falan alacaktık. Öyle işte yani bir şekilde oyun ilerliyordu pek tatmin etmese de… Millet artık yavaş yavaş MudRunner’a geçmiş modlarla zaman harcıyordu. Ne oldu şimdi? Gene ne oldu? Lan ne oldu? Ulan niye böyle yapıyorsunuz?

Focus Home Interactive ve Saber Interactive, Spintires: MudRunner‘ın devam projesi olan MudRunner 2‘yi resmen duyurdu. Çok daha zorlu manzaralı falan filan olacakmış. MudRunner 2’nin ünlü fizik motoru, gerçekçi sürüş mekanikleri, yoğun ortamlar ve sandbox oynanış ile birlikte yeni özellikleri ve geliştirmeleri bir araya getiren bir oyunun olacağı belirtiliyor. Saber Interactive CEO’su Matt Karch, Spintires: MudRunner’da Focus Home Interactive ile işbirliği yapmaları stüdyoları için büyük başarıymış diye açıklama yapıyor. Focus Home Interactive başkanı Jürgen Goeldner ise Saber Interactive ile bir kez daha ortak olmak gurur duyduğunu ve bu yeni işbirliği ile oyunculara nihai offroad deneyimi sunmaya çalışacaklarını da ekliyor.

Adı sadece MudRunner 2 olan oyun PC ve konsollar(PS4,XboxOne) için planlanmış. 2019’ın ilk çeyreğinde yani önümüzdeki yıl What’s Next de Focus basın etkinliğinde ortaya çıkacakmış. Spintires: MudRunner ve American Wilds desteklenmeye, geliştirilmeye devam edilecekmiş.

Şimdi neden böyle bir şey ortaya çıktı? Henüz açıklama yok. Biliyorsunuz Spintires markası hala devam ediyor ve hakları Oovee şirketindeydi ondan kesin olarak kurtulmak için MudRunner 2 geliyor gibi görünüyor. Bir sürü özellik gelmesi gerekirken Spintires: MudRunner yerinde saymaya devam etmişti. MudRunner 2’de yapamadıklarını mı yapmak istiyorlar yoksa bizi gene kekleyecekler mi göreceğiz. Evet evet kekleniyoruz… yani gül gibi simülasyona yazık ediyorlar. Şimdi yine mi satın alacaksınız? EVET EVET EVET! Hadi indirim yaptılar diyelim de arkadaş nereye kadar uğraşacağız bu oyunla? Beli bir türlü doğrulmadı!!! Gelişmeleri aktaracağız elbette ama yani neyse.. iyi bayramlar…

 

Spintires: MudRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Reklam
2 Yorum

2 Comments

 1. Avatar

  Kerem

  Ağu 20, 2018 at 22:22

  Yav bu oyun daha çıkalı ne kadar oldu da hemen yenisini yapıyorlar arkadaş ! Sizi bilemem ama ben mudrunner 2’yi almam kimseyede önermem hem bunlar kesin bizi enayi zannedip eski oyundan azıcık bişeyler değiştirip yeni oyunu 200tl ye filan satarlar ! Bayram günü böyle haber palaşılır mı Hasan neşem kaçtı 😀

 2. Avatar

  Chrome Deagle

  Ağu 21, 2018 at 18:13

  bir off-road sever olarak çok sevindim hiç beklemiyordum sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu 😀 bu arada iyi bayramlar

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MudRunner 2

MudRunner 2, Nisan ayında tanıtılacak, topluluk anketi düzenleniyor, en çok istenen özellikler

Focus Home Interactive’ın her yılbaşından sonra düzenlediği “What’s Next” basın toplantısı 10-11 Nisan’da düzenlenecek. Aslında Şubat ayında yapılacaktı fakat ertelendi. Bu etkinliği bekliyoruz çünkü MudRunner 2 ayrıntılı olarak tanıtılacak.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

MudRunner 2, Nisan ayında tanıtılacak, topluluk anketi düzenleniyor, en çok istenen özellikler

Focus Home Interactive‘ın her yılbaşından sonra düzenlediği “What’s Next” basın toplantısı 10-11 Nisan’da düzenlenecek. Aslında Şubat ayında yapılacaktı fakat ertelendi. Bu etkinliği bekliyoruz çünkü MudRunner 2 ayrıntılı olarak tanıtılacak. Firmanın diğer projeleri de elbette yer alacak. Yılbaşından sonra Spintires: MudRunner‘ın oyun adı resmi olarak sadece MudRunner yapıldı. Oovee Games ile anlaştıkları isim hakkı kullanımı bitmiş gibi görünüyor. Oyun artık MudRunner adı ile satışa devam edecek. Spintires adı da böylece tarihe karışmış oldu. MudRunner için ise ücretsiz DLC’ler yayınlanacak. Bunlara The Valley, The Ridge örnek verilebilir. Yeni haritalar ve araçlar eklenecek. American Wilds için de içerikler gelebilir. Bu basın toplantısında MudRunner 2 için doyurucu açıklamalar bekliyoruz. Saber Interactive oyunu geliştirmeye devam ediyor. MudRunner 2’nin çıkış tarihi bilinmiyor. Ancak bu duyurulardan sonra 2019 sonu ya da 2020 yılında çıkması muhtemel. MudRunner 2 kategorimizi de açtık. Topluluk anketi de başlatılmış. Bizce geri bildirim açısından çok önemli mutlaka katılın. Oyunda yer alacak özelliklere dair bir sürü ipucu var. Hangi markaları görmek istiyorsunuz?, Hangi özellikler önemli?, Neler geliştirilmeli? şeklinde bir sürü anket sorusu var.

Ankete katılmak için buraya tıklayın.

Anket çalışmasının sonuçları What’s Next etkinliğinde topluluğun geri bildirimleri şeklinde açıklanacak.

En çok istediğiniz 5 özelliği seçin sorusunda aşağıdaki cevaplar listeleniyor. Elbette birçoğunun önceden söz edildiğini ve belki şu an geliştirildiğini söyleyebiliriz. Şu an karşımızda tamamen özgür bir oyun var. Saber Interactive geliştiriyor ve Focus Home Interactive da yayınlayacak. Başka bir firma karışmıyor. MudRunner 2 çok daha geniş ve yıllarca ulaşamadığı özelliklere, konuma erişebilir. Öyle olmasını istiyoruz. Bu güzel simülasyona yıllarca harcadılar.

 • Büyük oynanış efektleri ile eklentiler(örnek, ağaç kesme, kar küreme bıçağı vb.)
 • AI kontrollü araçlar
 • Rekabetçi modlar
 • Ayrıntılı araç kokpitleri
 • Şoför özelleştirmesi
 • Dinamik/scripted olaylar(toprak kaymaları, kaya düşmeleri gibi örnekler)
 • Oyun içi radyo veya müzik oynatma listesi
 • Multiplayer için skor listesi
 • Araç filosu için kamyon satın alma ve onları yükseltmek için makra yönetim
 • Multiplayer oturumlarında daha fazla oyuncu
 • Çoklu vinç bağlantıları
 • Yeni görev türü
 • Yeni bölge
 • Yeni arazi türü
 • Açık dünya oynanış
 • Fotoğraf modu
 • Yağmur veya hava durumu değişimleri
 • Hikaye görevi
 • Paletli araçlar
 • Taşınabilecek farklı kaynaklar(sadece tomruk değil)
 • Araç görsel özelleştirmesi
 • Araç yükseltmeleri
 • VR
 • Vahşi yaşam
 • Aynaların çalışması
 

MudRunner forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler