in ,

Mafia 3 Çıkış Tarihi Açıklandı + Yeni Video!

Mafia 3 Çıkış Tarihi Açıklandı + Yeni Video!

mafia-3-kapak

Hangar 13 stüdyosu tarafından geliştirilen Mafia 3 oyununun çıkış tarihini 2K Games nihayet açıkladı. 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Steam’de Türk oyuncularını sevindiren bir fiyattan ön siparişe açıldı. Normal sürümü 89,00 TL Deluxe sürümü ise 115,00 TL olarak fiyatlandırılmış. Türkçe dil desteği bulunmayan Mafia 3 toplamda 13 dili destekliyor.

Deluxe sürümü içinde tam oyun ve Season Pass erişimi bulunuyor.

Ayrıca oyunu yine ön sipariş verenlere Family Kick-Back: 3 adet özel araç ve silah hediye edilecek.preorder-guns preorder-cars

Oyunun hikayesi yayınlanan bu video ile tanıtılıyor. Dikkatle izleyin.

https://youtu.be/4UdSpFXz8Q4
Steam mağazası

Sene 1968 ve kurallar değişti. Lincoln Clay, Vietnam’da geçirdiği yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır.

Tanıtım metni

Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam’da geçirdiği savaş dolu yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.

 • NEW BORDEAUX, 1968 YILINDA YENİDEN KURGULANMIŞ YENİ NEW ORLEANS

  : Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının hüküm sürdüğü, o çağın görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu sosyal atmosferiyle zengin bir şekilde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.

 • BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN

  : Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin ardından İtalyan Mafyası’ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.

 • İNTİKAMINIZI ALIN

  : Lincoln’un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar çok çeşitli taktik seçenekleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.

 • ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE

  : Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi eşsiz stilinizle yeni bir suç imparatorluğu kurun…

 

SimülasyonTÜRK – MAFIA 3

 

4 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Euro Fishing Oyun Motorunu Güncelliyor!

Fernbus Coach Simulator’ın Turistik Tabelaları Tamamlandı!