in , , ,

Farming Simulator 22 – Year 2 Season Pass İçerikleri Duyuruldu!

Farming Simulator 22 – Year 2 Season Pass İçerikleri Duyuruldu!

Farming Simulator 22‘nin ilk yıl içerik paketi birkaç güncelleme ile tamamlandı. Platinum sürüm ardından GIANTS Software ekibi 2. yıl için Season Pass paketini duyurdu. Year 2 Season Pass içerisinde 5 farklı DLC yer alacak. Yeni markalar, makineler, ekipmanlar, özellikler ve yeni ürünlerle birlikte yeni bir harita eklenecek. Giants ekibi bu DLC’lerle birlikte oyunu güncellemeye devam edecek.

Steam’de ön sipariş fiyatı 399 TL olmuş. Platinum Edition yayınlandığı sırada oyunu ana fiyatı ve paketli fiyat düzenlendi. Steam’in kur güncellemesi sonrasında olduğu için artık fiyatların yüksek olacağı anlaşılıyor.

 

Year 2 Season Pass İçerikleri 2023 yılının ilk çeyreğinden itibaren yıl sonuna kadar yayınlanacak. En son paket genişleme getirecek ve yeni haritalarla yeni makinelere ev sahipliği yapacak.

  • Paket 1: Early 2023
  • Paket 2: Mid-2023
  • Paket 3: Mid-2023
  • Paket 4: Late 2023
  • Expansion: Late 2023
  • Instant Bonus: BM-Volvo LM 845

Yeni paketi alan kişilere BM-Volvo LM 845 wheel loader kepçe hediye ediliyor. Eğer satın aldıysanız şu an beklemeden bu aracı indirip oynayabilirsiniz.

İlk pakette mısır balyasının geleceği anlaşılıyor. Bu özelliği daha önce her oyuna yayınlanan MaizePlus modu ile biliyoruz. İkinci pakette ise Machines to Rule The Mountains bizlere yine dağlarda geçecek makineler ve özellikler getirebilir. 3. pakette Bonus denildiği için tahmin edemiyoruz. Belki üretim zincirini etkileyecek bir içerik olabilir. 4. paket el aletleriyle ilgili bir şey gibi görünüyor. Üretimi iyileştireceğiniz ekipmanlar gelecek. En son paket olan genişlemede ise artık havuç ekip toplayabileceğiz. Şu an diğer özellikleri bilmediğimiz için ön yargılı olmak için erken gibi görünüyor. Küçük bir çiftlik bize Doğu Avrupa ülkelerinde Polonya gibi bir yerde geçecekmiş hissi veriyor. Havuç dışında başka hangi ürünler olacak açıklanmadı. Ayrıca yeni bir hayvan türü de gelmiyor.

Tüm bunların dışında Giants ekibi Season Pass planından bağımsız DLC’ler yayınlanmaya devam edebilir.

 

2022 yılındaki içeriklerin tanıtım videosu yayınlandı.

 

 

Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – Almanya’nın Stuttgart şehri güncelleniyor

Microsoft Flight Simulator – LTBV Bodrum Imsık Havalimanı eklentisi