in , ,

American Truck Simulator – Colorado’nun başkenti Denver şehri tanıtıldı

American Truck Simulator‘da Colorado eyaletinin başkenti Denver için tanıtım yazısı paylaşıldı. Great Plains çayırları ile Rocky Dağları’nın buluştuğu yerde bulunan Mile High City takma adlı Denver şehrinde tarihi yerler, simgesel noktalar ve çeşitli tesisler bizi karşılıyor. Yerel ekonomiye en büyük katkıda bulunanlardan biri ise Denver Uluslararası Havalimanı, ATS’de bugüne kadar tasarlanan en iyi havalimanlarından biri oluyor. Havalimanı içinde kargo uçaklarının rampalarına kadar teslimat için erişebiliyoruz. Denver’ın ünlü at heykeli de dahil olmak üzere bu havalimanında birçok ayrıntıyı görebileceğiz. Büyük bir kargo uçağının içine teslimat yapabileceğiz. Oyuncular Denver’da içecek fabrikalarından rüzgar santrali şantiyelerine kadar şehre veya şehirden çeşitli yük sözleşmeleri bulacaklar.

Daha önce Colorado yol ağı tanıtılmıştı. Orada öğrendiğimiz spagetti benzeri tasarımıyla bilinen ünlü “the mousetrap/fare kapanı kavşağı” Denver şehrinde yer alıyor. Colorado tüm eyalet yolları ile birlikte gerçekçi bir yol ağına sahip olacak. Eyalet genelinde bulunan benzersiz trafik ışıklarına da SCS ekibi tarafından özel önem verilmiş. Trafik ışıkları gerçekte oldukları yere göre yeniden tasarlanmış ve doğru alanlara yerleştirilmiş. Colorado’yu bilen oyuncular sadece trafik ışıklarına bakarak aşağıdaki görüntülerden kavşakları tanıyabilirler.

Sonuç olarak topluluğun harita tasarımları konusunda önemsediği ayrıntılara bu blog yazısında önem verildiğini görüyoruz. Trafik lambaları, gerçekçi bir havalimanı ve kargo uçağı içine park edebilmek, büyük bir şehir, devasa bir kavşak ve bağlantı yolları ile Colorado DLC’si bizi bekliyor. Geçtiğimiz hafta ATS için 1.39 güncellemesi experimental open beta olarak başlatılmıştı. Güncelleme tamamlanırken SCS Software tarafından Colorado DLC’si için kesin bir çıkış tarihinin yayınlanmasını bekliyoruz. Kasım ayının ilk haftasında çıkacak gibi de duruyor. 🙂

Video

Steam’de istek listenize ekleyin.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Iberia DLC: Meyveler, Mahsuller ve Çiftlikler

SnowRunner’ın En İyi Pickup modu Dodge RAM 1500