in , , ,

Farming Simulator 22 – Horsch Agrovation Pack DLC’si yayınlandı

Farming Simulator 22 – Horsch Agrovation Pack DLC’si yayınlandı

FarmCon 23‘te tanıtılan Horsch Agrovation Pack DLC’si 25 Temmuz’da Farming Simulator 22 için yayınlandı. Almanya üretici Horsch markasının 14 makinesi ve bir yeni haritası ekleniyor. Mibzerler, kültivatörlerden tırmıklara ve ekim makinelerine kadar HORSCH markasının ürettiği çok yönlü makinelerin yenileri FS 22 ile simülasyona kazandırılıyor.

Bu paket ile Çek Cumhuriyeti, Knezmost’taki HORSCH AgroVation çiftliği de geliyor. Gerçek dünyadaki ile birebir yaratılan haritayı DLC ile verecekler.

Steam’de satış fiyatı 98,75 TL olarak belirlenmiş.

Premium Edition duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

HORSCH toprağın az sürüldüğü ve toprağı koruyan tarım yöntemlerindeki uzmanlığıyla bilinir. Bu makineleri rakiplerinden ayıran büyük çalışma genişlikleri ve ince ayrıntılara gösterilen özenin tadını çıkar.
Farming Simulator 22 HORSCH AgroVation Paketinde doğrudan deliciler, pulluklar ve tırmıklar da dahil 14 yeni aletin yanı sıra bu içerik paketine özel olarak yeniden düzenlenmiş bir AgroVation haritası bulunuyor.

Çok Yönlülük, Yüksek Çalışma Hızı ve Düşük Beygirgücü Gereksinimi

HORSCH AgroVation paketinde tarlayı verimli bir şekilde sürmek, tarh hazırlamak ve tohum deliklerini açmak için ihtiyaç duyduğun her şey var:

Maestro 24.50 SV ve 9.75 RX model ekiciler, küçük ve düzensiz alanların yanı sıra büyük tarlalarda da maksimum verim alınmasını sağlıyor. Doğrudan tohum ekimi gibi farklı koşullarda da Avatar 12.25 D doğrudan deliciyi kullanarak toprağı geleneksel bir şekilde işleyebilirsin.

Daha küçük tarlalara sahip olan ve manevra kabiliyeti yüksek, daha hafif bir tohum deliği açma makinesi arayan çiftçiler ise Taro 6 SL ve Partner 1600 ön tank kombinasyonunu deneyebilir.
Transformer 12 VF değişken çerçeveli çapa da adının hakkını veriyor. Dayanıklı ve kompakt tasarımı, birçok çalışma koşuluna kolay adapte olması ve çok sayıdaki seçeneğiyle Transformer 12 VF performans, çok yönlülük ve isabet sunuyor.
AgroVation çiftliğinin oyun uyarlamasını keşfet

Ayrıca bu Paketle Farming Simulator 22’ye yeni bir harita da geliyor. Çek Cumhuriyeti’nin Kněžmost beldesindeki HORSCH AgroVation çiftliğini yeniden yarattık.

 

Farklı boyutlardaki çeşitli tarlalar ve birçok ayrıntıyla yeni makineleri doğal ortamlarında kullanabilirsin.
İster zaten bir HORSCH hayranı ol, ister gerçekçi senaryolarda her boyuttan tarlada çalışmayı seven biri ol, HORSCH AgroVation Paketi herkese göre bir içerik sunuyor.
HORSCH AgroVation paketindeki makineler şunlar:
Avatar 12.25 SD
Cultro 9 TC
Cultro 12 TC
Cura 24 ST
Finer 6 SL
Joker 8 RT
Maestro 9.75 RX
Maestro 24.50 SV
Partner 1600 FT
Pronto 3 DC
Pronto 6 DC
Taro 6 SL
Tiger 8 MT
Transformer 12 VF

DLC ile birlikte oyun için 1.11 güncellemesi yayınlandı.

  • Fixed mod selection if no mods installed
  • Fixed balestacking issues
  • Fixed arena issues
  • Fixed some minor issues of cultivators (sleeping, enabled state)
  • Minor script changes for HORSCH AgroVation vehicles
  • Fixed some vehicle graphics (zFights, collisions, characters, decals)

 

Steam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator – Orta Doğu Avrupa Güncellemesi Çıktı! (World Update 14)

American Truck Simulator için Oklahoma DLC’si yayınlandı