in , , ,

Farming Simulator 22 için Premium Edition duyuruldu!

Farming Simulator 22 için Premium Edition duyuruldu!

Farming Simulator 22‘nin Premium sürümü 14 Kasım’da PC ve konsollar için yayınlanacak. FarmCon 23‘te duyurulan Premium genişleme paketi ile Orta Avrupa’ya geri dönüyoruz. Zielonka adı verilen Orta Avrupa haritasında 4 yeni marka ile birlikte 15 markanın 35 yeni makinesi bulunacak. Yeni eklenen kök sebzeler ile havuç, yabani havuç ve kırmızı pancar ilk kez yetiştirilebilecek. Yeni fabrikalar ve üretim zinciri ürünleri yer alıyor. Bu yeni kök sebzeler üretim zincirinde çorba veya konserve üretiminde kullanılacak. Patates cipsinin de üretilmesi artık mümkün. Kök sebzeleri toplamak için yepyeni makineler de ekleniyor. Dewulf, Gorenc, Agrio ve WIFO markaları ise ilk kez Farming Simulator serisine katılıyor.

Premium Edition satın alanlar Year 1 & Year 2 Season Pass içeriğinin tamamıne erişebilecek.

 

Yepyeni Sebzeler, Harita, Markalar ve Makineler

Premium Genişletmeyle Farming Simulator 22 deneyimini geliştir ve yepyeni haritada tazecik sebzeler yetiştir! Sebze ekimine, hasadına ve nakliyesine özel makineleri kullan. Yepyeni markaların, üretim zincirlerinin ve daha birçoğunun tadını çıkar.

Yeni Harita Zielonka’ya Hoş Geldin!

Orta Avrupa’dan ilham alan yeni tarım ortamımız Orta Avrupa ülkelerinden çeşitli manzaraları anımsatıyor. Göller ve nehirler arasındaki yemyeşil arazilerin verimli toprakları sebzelerin yanı sıra yeni girişimlerin de kök salması için ideal.

Yeni Ürünler: Kök Sebzelere Dönüş

Listeye havuç, yabani havuç ve kırmızı pancar eklendi. Besin deposu bu kök sebzeleri sıralı olarak yetiştirmek için Dewulf üretimi ZKIV gibi kendinden itişli tepeden çeken biçerdöver benzeri özel ekipmanlar gerekiyor. Yeni üretim zincirleri sayesinde sebzeleri işleyip besleyici çorbalar veya konserveler de üretebilirsin. Ayrıca artık patates cipsi de üretebiliyorsun!

Yeni Araçlar ve Aletler: 35’ten Fazla Makine

Premium Genişletmede şimdiye kadar hiç olmadığı kadar ayrıntılı bir şekilde dijitale aktarılmış 35’ten fazla gerçekçi araç ve alet bulunuyor. Dewulf, Gorenc, Agrio ve WIFO ilk kez oyuna katılırken BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland, SaMASZ gibi markalar koleksiyonlarını genişletiyor.

GRIMME GF 400 ve GF 800 ile sebze tarhlarını hazırla ve büyük hacimli karıklar aç, Kverneland Miniair Nova serisiyle sebzelerini ek, hasat için Dewulf marka kendinden itişli ve çekişli biçerdöveri kullandıktan sonra nakliyatı WIFO ekipmanlarıyla tamamla. Tüm bunları ve bilindik markaların daha birçok aracını kullan!


Tanıtım videosu

Oynanış videosunda hem yeni haritayı hem de yeni makineleri görebilirsiniz.

 

 

 

Sadece Premium genişlemesini satın almak isterseniz 180 TL ödemeniz gerekiyor.

Ana oyun ve Premium sürüm 390 TL’den satılıyor.

 

 

FS 22 Premium Edition ile birlikte sona mı eriyor? Season Pass ile yıllara bölünen içerikler olsa da her yıl sonunda yeni haritalar, makineler ve ürünler getirmeyi başardılar. Şimdilik kesin bir açıklama olmasa da yeni Farming Simulator duyurulana ve çıkana kadar FS 22 için ücretli veya ücretsiz içerikler yayınlanmaya devam edebilir. Yıl sonunda yeni bir Season Pass içerik paketi de görebiliriz.

 


Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FS 22’nin FarmCon 23 etkinliği sona erdi

Farming Simulator 22 – Horsch Agrovation Pack DLC’si bu ay sonu çıkıyor!