in , ,

ETS 2 West Balkans DLC’sinin Simgesel Noktaları

ETS 2 West Balkans DLC’sinin Simgesel Noktaları

ETS 2 Batı Balkanlar genişlemesindeki simgesel yapılar yeni bir blog yazısı ile tanıtılıyor. West Balkans DLC‘sinin çıkış tarihi hala merak edilirken mikro sitede gelecekteki blog yazıları da güncellendi. Önümüzdeki süreçte Dağlar ve Tüneller, Su Kaynakları, Sokak Pazarı Yerleri, Dinlenme Tesisleri ve TruckStop, Akaryakıt İstasyonları, Diller ile İşaretler ve Reklam Panoları, Şehir Keşifleri, Seyir Noktaları ve Şehir Tanıtım Sahneleri ile Oynanış videosu bekliyor.

Rijeka’daki Trsat Kalesi, Bihac’taki Kaptan Kulesi, Mostar’daki Stari Most(Mostar Köprüsü) veya Sokolac Kalesi gibi tarihi yerlerinden yanından geçebileceğiz.

Kosova Ulusal Üniversite Kütüphanesi, Aziz Rahibe Terasa Katedrali ve terk edilmiş Ortodoks Katedrali’ni Priştine gibi şehirlerde bu simgesel yapıları bulabileceksiniz.

Niş’teki Mediana arkeolojik alanı veya tarihi bir öneme sahip olan 1914’te tek bir silah atışının dolaylı olarak 1. Dünya Savaşı’nı başlattığı Saraybosna Müzesi gibi yerler Batı Balkanlar genişlemesi için yeniden yaratıldı.

Stadyumlar, televizyon binaları, katedraller, eğitim merkezleri ve daha fazlası dahil olmak üzere Batı Balkanlar bölgesinde bulunabilecek sadece birkaç simge yapı gösterildi. Önümüzdeki blog yazılarında çok daha fazlasını göreceğiz.

 

SCS Software, West Balkans DLC’sinin kapağına yeni model MAN TGX aracına yer veriyor.

Balkanlar genişlemesini Sonbahar ayları ve sonrasında beklemek artık daha doğru olacak gibi görünüyor. SCS hala ETS 2 için Iberia sonrasında kapsamlı bir genişleme DLC’si(Heart of Russia) yayınlayamadığı için mevcut ülkeleri ve şehirlerini DLC kalitesinde yenilemeye devam ediyor.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator – Oklahoma Special Transport DLC’si ile 3 rota getiriyor

Microsoft Flight Simulator – Orta Doğu Avrupa Güncellemesi Çıktı! (World Update 14)