in , ,

American Truck Simulator – Montana Madencilik Endüstrisi

American Truck Simulator – Montana Madencilik Endüstrisi

1.45 güncellemesinin ardından Montana DLC‘si için madencilik endüstrisini tanıtan bir yazı yayınlandı. American Truck Simulator için bu yıl çıkacak olan tek harita genişlemesi Montana olacak. Haliyle tanıtımlar isteseniz de istemeseniz de sürüyor. 🙂 Montana “The Treasure State” yani Hazine Eyaleti” takma adını taşır. Eyalet bayrağında ise İspanyolca’da Altın ve Gümüş anlamına gelen “Oro Y Plata” sloganı ile madenci küreği ve kazması vardır. Bölgedeki ilk altın 1852 yılında keşfedildi ve diğer önemli minerallerin keşfedilmesiyle birlikte 1862 yılında bölgedeki altına hücumların yolu açıldı. On binlerce madenci bölgeye geldi. Nüfustaki bu hızlı artışın bir sonucu olarak ekonomi ve demiryolu sistemi genişlemeye başladı. 1889’da ise Montana resmi bir eyalet haline geldi.

Günümüzde Montana eyaleti mineraller dışında daha birçok hazineyi korusa da endüstri hala yerel ekomominin güçlü bir parçası olmaya devam ediyor. Bu sayede Signal Peak Kömür Madeni‘ne Montana DLC’sinde seyahat edebileceğiz. Kömürün taşınması için trenler kullanılsa da madende büyük damperli kamyonlar da var. Ağır Makine Servisi şirketi için çeşitli teslimatlar yapılabilecek.

 

Silene Gazı Fabrikası ve Talk Fabrikası madencilik endüstrisinin bir parçası olacak. Talk fabrikasında kil mineralinden üretim yapılıyor. Eyalette iki noktada bulunacak olan bu fabrikalar çok sayıda iş fırsatı sunacak.

 

SCS Software’ın bu yaz aylarında Montana’yı kesinlikle yayınlayacağı tahmin ediliyor.

 

 

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapıcı Simülasyonu: Doorman

Ücretsiz Yeni Uçaklar, Helikopterler, Planörler! Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition (video)