in , ,

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

American Truck Simulator için Volvo VNL Resmen Geliyor!

SCS Software son noktayı koydu. American Truck Simulator için Volvo VNL çok yakında geliyor… Oregon DLC’si tweetlerine gelen bir soruya cevap veren SCS, bir veya iki hafta için Volvo VNL’in tamamen hazır olacağını açıkladı. Paylaşılan Oregon tanıtım videolarında sık sık Volvo VNL aracını trafikte gördük haliyle oyuncular işkillendi. Sonuç olarak Volvo VNL çekicisi yıllar sonra American Truck Simulator için bir güncelleme ile ücretsiz olarak eklenecek. ATS’de araçlar DLC olarak yayınlanıyor. Ücretsiz olacağını tekrar belirtelim. Bunların ardından SCS forumda Carthoo isimli geliştirici kendi oluşturduğu konuda Volvo VNL’den oyun içi bir görüntü paylaştı. Tam çıkış tarihi için SCS’den açıklama bekleyelim.

Bahsi geçen tweet mesaj;

 

Cathoo daha önce de International Lonestar için CAD çizimlerine ait bir görsel paylaşmıştı. SCS Software CEO’su Pavel Sebor’un bizzat Navistar genel merkezine gittiğini zaten biliyoruz. Artı olarak bu araçlar yıllardır hazır duruyor ve yenileniyorlar. ATS çıkmadan önce lisanslara ilişkin bir açıklama yapılmıştı.

 

SimülasyonPark’ta Volvo VNL Bekleyenler Derneği çok mutlu oldu. Ayrıca bu çekiciyi şirketine satın alacaklar için ön sipariş konusu açtık. 😀 Hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

 

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 Kamyon Lisansları Durumu

 

Oregon DLC’si inceleme konusu için buraya

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

 

 

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

American Truck Simulator için Klasik Çizgiler Boya Paketi Çıktı!