in , ,

American Truck Simulator – California eyaleti için 3. yenileme aşamasına geçildi!

American Truck Simulator – California eyaleti için 3. yenileme aşamasına geçildi!

SCS Software, American Truck Simulator için California eyaleti yenileme çalışmalarında 3. aşama duyuruldu. Daha önce ikinci aşamayı ücretsiz bir güncelleme ile yayınlamışlardı. Şu an pek bir detay verilmese de birkaç şehir, kasabalar, endüstriler ile yol ağları ve daha fazlası bu yenileme çalışmasında olacak. Çok istenen Modesto şehri var olan Oakdale şehrinin yerini alacak. Aşağıda bu şehir için paylaşılan ekran görüntüleri bulunuyor. Ayrıca önümüzdeki blog yazısında şu an duyurulmayan yeni bir şehir eklemesi daha açıklanacak.

Sacramento ve Carson City arasındaki US-50 ise yenilenen otoyollardan biri oluyor. Ayrıca Kaliforniya’nın geri kalan kısmına kıyasla bu bölgede dağ geçitleri, kayak merkezleri yer alıyor. Haliyle farklı bir bölge gibi hissettirecek. Truckee ve çevresinden keyif aldıysanız burada da aynı şeyleri görebileceksiniz. ATS’nin çıkışından sonra yapılan yeniden ölçeklendirme çalışmalarında mevcut şehirleri düzeni çeşitli güncellemelerle yenilenmişti. Daha fazla yol ağı oluşturulması, şehirlerin genişletilmesi, bölgeye yeni endüstrilerin getirmesi ile birlikte eyaletin kalitesini DLC’lerdeki kalite standartlarına eşit hale getirmeye çalışıyorlar. Ayrıca tarım endüstrisi için Kaliforniya çevresinde pek çok küçük tali yollar için zaman ayrılmış ve orada çalışma yapılıyor.
Montana ve Texas eyaletleri geliştirilirken California Rework çalışmaları için 1-2 kişi vakit ayırabiliyordu. Bunun nedeni elbette var olan DLC’lerde duyulan insan gücüydü ancak son zamanlarda yeni harita tasarımcılarının da eklenmesiyle tüm takımda normal sabit sayılara dönebilmişler. Ocak ayından itibaren ise 5 yeni harita tasarımcısı daha katılarak Kaliforniya için şu an 10 kişilik adanmış bir takıma sahip oldukları açıklanıyor.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – İsviçre Çikolata Fabrikası

Microsoft Flight Simulator – LTBY Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı eklentisi