in , ,

Train Sim World 2 ücretsiz dağıtılıyor! (Epic Games Store)

29 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Train Sim World 2 tren simülasyonunu Epic Games Store‘dan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Dovetail Games’in geliştirdiği tren simülasyonu TSW2 o tarihten itibaren Epic Games Store platformunda yer almaya başladı. Standart sürümünde başlangıçta oyunculara 3 farklı hat sunuluyor. Oyun kütüphanenize eklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. TSW 2’nin özelliklerine aşağıdan erişebilirsiniz.

 

TSW 2 – Epic Games Store sayfası için buraya tıklayın.


Özgün Bir Biçimde Yeniden Yaratıldı

Köln çıkışlı ünlü DB ICE 3M’de ivmelenip hız yaparak yüksek hızlı şehirler arası Alman demir yolunu ilk kez kullan. CSX AC4400CW’nin saf gücünü kullanan Cumberland Terminali dâhil Sand Patch Grade’de uzun yük taşıma görevini üstlen. Bakerloo Line’da dünyaca ünlü Londra Metrosu’nun düzenlerinin ve istasyonlarının ustası ol.
Tamamı özgün bir biçimde yeniden yaratılan tüm resmî lisanslarla birlikte lokomotifin kontrolü sende.

Yaratıcılığını Konuştur

Yeni özel Livery Designer ile Train Sim World 2 lokomotiflerini kişiselleştir – Basit ve karmaşık tasarımlar yapmana olanak tanıyarak Train Sim World 2 lokomotif kaplamalarını yaratmanı sağlayan kullanımı kolay oyun içi araçla kendi özel kaplamalarını oluştur.
Scenario Planner ile oynayışını özelleştir – Kendi senaryonu yarat. Lokomotifleri ve varış yerlerini özelleştirip trenin başına geç. İstediğin gibi hızlı sür.

Yeni Bir Gerçeklik Düzeyini Deneyimle

Yeni HUD ekranları, sadeleştirilmiş tren üstü güvenlik sistemleri, fren kontrolleri, güç göstergesi ve ivmeölçer dâhil olmak üzere treni kullanırken görebileceğin eğim ve hız profilleriyle birlikte talimatlardan daha açık bilgiler edin. Yeni kontrol kumandası şeması, Kamera (Camera) ve Sürüş (Driving) modlarında harika seçenekler sunacak ve dış kamera modundan sana bağlı başka bir taşıta girmek için daha kolay erişim olanağı sunacak. Tüm bunların olduğu sırada tam fizik unsurları ve simülasyon devam edecek.

İlerlemeni Takip Et ve Paylaş

Dovetail Live ile ilerlemeni ve istatistiklerini çevrimiçi takip edebilir; performansını inceleyebilir, arkadaşlarınla paylaşım ve karşılaştırma yapabilirsin. Railfan Shots, ekran görüntülerini paylaşmak için kişisel galerine yükleme kontrolü sunar.

Önemli Özellikler

 • Eşsiz zorluklara sahip ünlü rotaları keşfet:
 • Bakerloo Line – İlk olarak 1906’da açılan Bakerloo, Londra Metrosu’nun en eski hatlarından biridir. İngiltere’nin başkentinde modern zamanın en yoğun saatlerinde ustalaş.
 • Schnellfahrstrecke Köln-Aachen – Bu şehirler arası Alman hattında ünlü DB BR 406 ICE 3M’ye bin ve yolcuları 250 km/saate varan hızlarla Köln ve Aachen arasında taşı.
 • Sand Patch Grade – CSX AC4400CW’nin destansı gücünün keyfini çıkar. Allegheny Dağları’nda yük taşırken Amerika Birleşik Devletleri’nin en sert eğimlerinden birinde adezyon ile mücadele et
 • Train Sim World 2, ustası olunabilecek ikonik lokomotifler içerir. Bakerloo Line’daki 1972 klasik Mark 2 Raylı Taşıtı, DB BR 406 ICE 3M ve DB BR 442 “Talent 2” gibi banliyö trenleri ve AC4400CW, GP38-2 ve SD40-2 gibi güçlü taşıyıcılar.
 • Livery Designer – Özel kaplamalar yaratmaya olanak tanıyan bu kullanımı kolay araçla yaratıcılığını konuştur ve Train Sim World 2 lokomotiflerine kişisel bir dokunuş yap.
 • Scenario Planner – Kendi senaryolarını planlayarak istediğini, istediğin yere sür. İstediğin gibi hızlı sür.
 • Yeni Adezyon Fizik Unsurları – Olumsuz hava şartlarında patinajı ve kaymayı hisset, ağır yük taşımanın ustası ol ve dik yokuşlarda lokomotifinin gücünü kontrol et.
 • Dinamik Gökyüzü – Çoklu bulut katmanları ve gerçekçi güneş ışığı filtrelemesi, Train Sim World 2’deki gökyüzüne daha büyük görsel derinlik katıyor.
 • Yolculuklar – Tamamlanacak senaryolar, hizmetler ve daha fazlasıyla 24 saatten uzun bir oynanışı keşfetmek için herhangi bir rotada yeni bir Yolculuğa başla.
 • Eğitimler – Her lokomotifin ayrıntılı eğitimleriyle demir yoluna çıkmak için gereken her şeyi öğren. Her makasın, kolun ve göstergenin ustası ol.
 • Dovetail Games’in tescilli SimuGraph® araç dinamiği motoru ve Unreal Engine 4® teknolojisi ile güçlendirilmiştir.
Tren simülasyonunun evrimi! Bu gelişmiş devam oyunundaki yüksek hızlı hizmetlerde, uzun yük taşımacılığında veya dakik banliyö trafiğinde ikonik lokomotiflerin ustası ol ve özelleştirme araçlarıyla yaratıcılığını konuştur. Train Sim World 2’de lokomotifin başına geç.

 


Train Sim World 2 forumu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Wyoming’in çiftlikleri ve tarımı ile birlikte hayvan taşıma dorsesi ortaya çıktı!

(LTFH)Samsun’a Yüksek Performansta Uçtuk! Microsoft Flight Simulator Sim Update 5 (video)