in , ,

Train Sim World 2 için Spirit of Steam DLC’si ile Buharlı Tren Eklendi!

Train Sim World 2 için Spirit of Steam DLC’si ile Buharlı Tren Eklendi!

Train Sim World 2 daha doğrusu Unreal ile geliştirilen tren simülatörü için yıllar sonra ilk kez buharlı tren simülasyonu yepyeni bir DLC ile getirildi. Spirit of Steam adını alan DLC çalışması 1958 yılında geçiyor. 58 km uzunluğundaki Liverpool Lime Street – Crewe demiryolu rotasında LMS Jubilee Class buharlı lokomotif sürebiliyorsunuz. Ağır yük trenleri için ise LMS Stanier 8F Class buharlı lokomotifi eklenmiş. Rota boyunca 15 otantik demiryolu istasyonu da sizleri bekliyor. Buharlı lokomotifin arkasında yolcular için Mk1 FK, TSO, BSO and BG vagonları bulunurken yük treni için ise 6t Mineral, 5-plank, Conflat ve Standard Van vagonları ve 20 tonluk Brake Van bağlanacak.

Journey modunda 24 satten fazla süren aktiviteler, eğitim bölümleri, 5 ayrıntılı senaryo ve yine 24 saatlik gün içerisinde farklı durumlarda hazırlanan çeşitli seferler var. Buharlı trenler için livery designer sayfasında hoşunuza giden tasarımı yapabilir, senaryo planlayıcı kullanabilirsiniz.

DLC çalışması duyurulduğundan beri karmaşık bir buharlı tren simülasyonu üzerinde çalıştıkları ifade edilmişti. Dovetail ekibi bu trenler için gerçek ses kayıtları almış. Lokomotiflerin 3D modelleri ve dokuları gerçeğe uygun tasarlanmıştır.

Spirit of Steam: Liverpool Lime Street to Crewe DLC‘si an itibariyle Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Epic Games Store, ve Steam platformlarında buharlı tren deneyimini sunuyor.

PSN’de 285 TL‘den satılıyor.

Xbox’da ise 138,75 TL fiyatla satışa sunulmuş.

 

Steam

Zamanda geriye git ve ünlü LMS Jubilee Class’ın kontrolünü eline al. Yolcuları West Coast Ana Hattı boyunca, Runcorn Köprüsü üzerinden Merseyside’ın tam kalbine götür ve onlara asla unutamayacakları bir yolculuk yaşat. Ek olarak, ağır yük trenlerinde çalışkan LMS Stanier 8F Class’ın başına geç.

Buhar simülasyonu sanatında ustalaş ve 1950’lerin zorluğu ile yüzleş… Güvenilecek hiçbir modern konfor yok, tek güvenlik sistemi aklın! Hızını belirlemek için her lokomotifin inceliğini ve ritmini öğren ve zaman çizelgesine uy.

Tren sür, yolcu olarak veya bekçi minibüsünde seyahat et, güzergah görevlerini tamamla veya sadece bir gözetleme noktası seç ve olan biteni izle. Senaryo Planlayıcısı ve Desen Tasarımcısı ile kendi deneyimlerini yarat ve bütün bunları Creators Club ile paylaş.

Tanıtım videosu

 

 

Ekran görüntüleri

 

Rotanın geçtiği yerler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

F1® 22 özellikleri için tanıtım videosu “F1 Life, F1 Sprint, Yeni Araçlar ve Yeni Seçenekler”

MSFS PMDG 737-700 için Türk Hava Kuvvetleri 131. Filo “EJDER” AEW&C E-7T Livery