in , , ,

SnowRunner – Season 9: Renew & Rebuild DLC’si ve güncellemesi yayınlandı

SnowRunner – Season 9: Renew & Rebuild DLC’si ve güncellemesi yayınlandı

SnowRunner‘ın devam oyununu beklerken 3. yıl Season Pass içerik paketinin duyurulması kemik kitleyi üzüntüye boğmuştu. Season 9: Renew & Rebuild DLC‘si ile oyuna Kanada’nın Ontario bölgesinde geçen 2 yeni 4km² harita ve 2 kamyon ekleniyor. Orman yangınları yaşanmış Ontario bölgesi haritalarında yollara düşen ağaçları temizliyor, binaları emniyete alıyor ve yanmış yapıları yeniliyorsunuz. İtfaiye temalı araçlar olan Derry Special 15C-177 ve ZiKZ 566A kullanıyorsunuz.

Year 3 Pass satın aldıysanız bu içerikler ücretsiz eklenecek. Tek başına satın almak isterseniz 79 TL ödemeniz gerekiyor.

 

DLC ve Season Pass paketine PC ve yeni nesil konsollarda erişebilirsiniz.

Albany River ve Burnt Forest isimli iki yeni 4km² haritada Sonbahar mevsiminde oynuyorsunuz. Yanmış ormanlar, binalar ve sular altında kalmış tarım arazileri ile su kuleleri ve afet yardım çadırlarından oluşan ıssız bir manzara bulunuyor.


Season 9 tanıtım videosu

Season 9: Renew & Rebuild, 28 Şubat’ta PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, ve PC platformları için yayınlandı. Year 3 Pass sahipleri bu DLC çalışmasını ücretsiz alıyor.

Season 8 güncelleme notları için buraya tıklayabilirsiniz.

Dakar Desert Rally için ise SnowRunner araç paketi DLC’si yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fernbus Coach Simulator, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S yeni nesil konsolları için çıktı!

100. yıla özel olarak Kenworth W900 çekicisi baştan sona yenilendi!