in ,

Prepar3D v4 Duyuruldu!

Prepar3D v4 Duyuruldu!

Profesyonel uçuş simülatörü Prepar3D için v4 geliyor.

Lockheed Martin, Prepar3D‘nin 4. sürümünü resmen duyurdu. 30 Mayıs 2017‘de çıkacak olan simülatörün yeni sürümünde 8 yıllık geliştirmenin sonuçlanmasıyla büyük geliştirmeler ve yeni yetenekler gelecek. 64 bit mimari ile kapsamlı bir temel güncelleştirme ile simülasyon ortamı tamamen değişecek. Daha yüksek çözünürlüklü görseller, daha fazla nesne, arttırılan veri hassasiyeti, daha büyük senaryolar ve geliştirilmiş performans ile yapımın tarihçesinde daha önce görülmemiş bir seviyeye yükselecek.

Prepar 3D v4‘te ayrıca dinamik ışıklandırma, yağmur/kar parçacıkları, global 3D ağaçlar, tamamen yeniden yapılan yazılım geliştirme kiti(SDK), yeni varsayılan araçlar ve sayısız geliştirme geliyor.

Prepar3D v4, 30 Mayıs 2017’de Türkiye saatiyle 21.00’de Prepar3D.com sitesinden direkt kullanılabilir olacak.

Son olarak daha önce Prepar3D v3.4 güncellemesi yayımlanmıştı.

Prepar3D v3.4

30 Mart’ta X-Plane 11‘in çıkışı ve 18 Mayıs’ta Flight Sim World erken erişim sürümü ile birlikte uçuş simülasyonlarında büyük bir hareketlilik yaşanıyor.

 

Yayımlanan videolar;

 

SimülasyonTÜRK Prepar3D v4

3 Comments

Leave a Reply
  1. Havacılık alanında yeteri kadar simulasyon var, ve de çıkıyor, çoğuda oldukça başarılı görünüyor, ama şu denizcilik alanında da kaliteli gerçekçi bi simulator haberi yok daha. Shipsim ve Vehiclesim harici tabi, ama onlarda eskidi, şöyle yeni grafikli yeni bi heyecan lazım…bu sebeple merakla her gün bakıyorum sayfaya…

    • 😀 Ben de çok bekliyorum. Fishing: Barents Sea balıkçılık yönünden güzel grafikler ve oynanış da doyurucu olacak ama genele yönelik bir denizcilik simülasyonu gelmedi gitti. Vstep parayı normal simülatörlerden kazandığı için uğraşmıyor bile oyun işleriyle ama onları takip ediyorum simülatörleri geliştirilmiş durumda Ship Simulator 2018 çıksa ortaya 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – AlaTurkey Map – Heavy Cargo DLC – [Canlı Yayın Mayıs 2017] – Video

Farming Simulator 18, iOS ve Android Platformlarına Çıkıyor! [Video]