in , , ,

GTA V için GTA IV Libert City Modu Duyuruldu!

GTA V için GTA IV Libert City Modu Duyuruldu!

GTA 4’ün haritası Liberty City oyuna ekleniyor.

GTA 4 için geliştirdikleri modlama aracı ile tanınan OpenIV ekibi geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto V için Liberty City(New York) harita modunu duyurdu. GTA 4’ün şehrini şu an modlarıyla bambaşka bir oyuna dönüşmüş GTA 5 oyununa getireceklerini açıkladılar. Henüz çıkış tarihi verilmeyen ve ekran görüntüsü paylaşılmayan Liberty City modu oyunun normal haritasıyla değişmeyecek ek olarak gelecek. Aşağıda bulunan kısa videoda uçakla Liberty City adasına uçtuklarını görebilirsiniz.

GTA 4’ün unutulmaz karakteri Niko Bellic bizleri havalimanında mı karşılar yoksa limanda mı bilemeyiz 😀

 

 

 

Söz konusu 2008 yılında çıkmış efsanevi bir oyun olunca şu anki imkanlarla yapılabilecekler aklımızı alıyor. Şehir haritasından ziyade eski karakterler, araçlar oyuna eklenebilir.

Libert City mod çalışması Online’da kullanılamayacak. Zaten bu şehri oyuna ekleyebilmek için özel bir dönüştürücü program hazırlamışlar. GTA 4 oyununuzu otomatik olarak GTA 5’e dönüştüren bir yazılım ile işi çözmüşler. Bunları yapmamızı sağlayan programları bizlere sunacaklar ve dönüştürücü program GTA V’e kurulacak olan tek oyunculu DLC paketi oluşturacakmış.

Michael, Franklin ve Trevor vs Niko Bellic!

Mod mümkün olan en kısa sürede tam sürüm olarak paylaşılmaya çalışılacak. Daha fazla bilgiyi önümüzdeki günlerde öğrenebileceğiz. OpenIV ekibine iyi çalışmalar diliyoruz.

 

Giriş videosu ile sizleri başbaşa bırakalım.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

JALOPY – Bulgaristan’ın Bozuk Yolları 8. Bölüm [Video]

Denizaltı Simülasyonu UBOOT’un Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı