in , , ,

Farming Simulator 22 – Göweil Pack DLC’si duyuruldu!

Farming Simulator 22 – Göweil Pack DLC’si duyuruldu!

 

Farming Simulator 22‘nin ikinci yıl içerik paketinde Göweil markasının DLC’si duyuruldu. 9 yeni makine ve ekipman 21 Mart 2023’te PC ve konsollar için çıkacak. Balya operasyonlarınızı bu makinelerle iyileştireceksiniz. Göweil için günümüze kadar topluluk içerisinde her oyun için birçok balya makinesi modu yapılmıştı.

Year 2 Season Pass satın aldıysanız Göweil Pack DLC’sini ücretsiz alacaksınız. Eğer tek başına satın almak isterseniz çıkışa kadar Steam’de %10 indirimle 94,50 TL’den satılıyor.

 

Göweil ile balyalamadan aldığın keyfi katla! Çeşitli profesyonel balyalama ve sarma teknolojileri kullan, tarlanı dokuz yeni makine ve araçla donat. Göweil Paketi, değerli kaynaklarını balyalamana bağlı faaliyetlerinin verimliliğini ve kalitesini artırırken yeni olanaklar da sunar.

Mısır silajını, şeker pancarı küspeni, karma yemini ve daha pek çoğunu Göweil LT-Master F115 gibi güvenilir ve yüksek teknolojili makinelerle balyala!
Tarlanda G4010 Q Profi gibi sabit, otonom balya ve sarma makineleri kullanarak çeşitli boyutlarda ve şekillerde çok sayıda balya üret.
Göweil G1015 gibi sarıcıları ön yükleyicine veya üç nokta askı düzenine bağlayarak balyalarını tek bir makineyle taşıyabilir, sarabilir ve istifleyebilirsin!
Balya ve sarma makine kombinasyonuna silaj takviye depoları ekleyerek daha kaliteli, ağ ile bağlanabilir balyalar üretebilirsin.
Dağlardaki tarlalarında yüksek eğime karşı balya çevirici ile balyalarını bırak. Yuvarlak balyalarının peşinden koşarak vakit kaybetme!
Yeni balya tutucular ve balya çatallarıyla taşıyıp depolayarak her zaman yeterli TKT’ye ve diğer kaynaklara sahip ol.

Göweil Paketine dahil olan makineler

Göweil G-1 F125
Göweil G-1 F125 Kombi
Göweil G1015
Göweil G4010 Q Profi
Göweil G5020
Göweil LT-Master F115
Göweil VARIO-Master V140
Göweil RBG
Göweil BTGQU

Farming Simulator 22 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2’de Alman Erfurt şehri yenileniyor…

Truckers of Europe 3 için eski model Scania çekicileri geliyor (Stream RT)