in , , ,

ETS 2 – IAA Transportation Hannover etkinliği başladı

ETS 2 IAA Transportation Hannover etkinliği başladı

Krone ile birlikte Hannover’da düzenlenen IAA Taşımacılık Fuarı için dorse taşıyoruz. ETS 2 için World of Trucks üzerinden başlatılan Destination Hannover etkinliğinde Krone‘nin Werlte tesislerinden dorseyi alıp IAA Hannover Fuar alanına teslim edeceksiniz. Hannover fuar alanında güneyde kalan 3 numaralı depo bu etkinlik için ayrılmış. Krone DLC’si olmasa da katılabiliyorsunuz.

 

Kurallar

World of Trucks bağlantılığı ETS 2 profilinizle Harici Sözleşmeler ekranından toplamda 7 teslimat yapmanız gerekiyor. Werlte tesislerinden alınıp Hannover Messe’ye teslim edilecek.

Bu teslimatlardan en az 1 tanesi Krone Dorse ile Krone Fabrikası üzerinden yapılmak zorunda ve geri kalan teslimatları herhangi bir kargo ile herhangi bir yerden Hannover Messe’ye yapabilirsiniz.

Tüm işler en az 200 km veya daha fazla uzunlukta olmalıdır. Özetle sadece tek bir teslimat Krone dorsesi ile Werlte tesislerindeki fabrikadan yapılacaktır. Geri kalan işleri normal şekilde yapabilirsiniz.

 

Ödüller:

  • Kişisel görev: Oyuncular 7 veya daha fazla teslimatı IAA Taşımacılık fuar merkezinin bulunduğu yer olan Hannover Messe’ye tamamladığında kişisel bir World of Trucks Başarımı ve 3 kabin aksesuarı kazanacaklar.
  • Fütüristik konsept çekici hologramı
  • Hannover Şehri Tasarımlı Kupa Bardak
  • Krone Lunch Box

 

 

Tüm ödüller ETS 2 için Steam envanter öğesi olarak verilecek. Krone DLC’si bu etkinlikte gerekmiyor.

Etkinlik 25 Eylül 23:50 UTC(Türkiye saati ile 02:59’da) sona erecektir.

 

 

#DestinationHannover etiketi ile sosyal ağlarda paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Truckers of Europe 3 için yeni güncelleme ve tanıtım videosu yayınlandı

SceneryTR, İstanbul Havalimanı(LTFM) eklentisini MSFS Marketplace için yayınladı!