in ,

Two Point Campus, Türkçe seslendirme ile çıkacak

Başarılı Two Point Hospital oyunundan sonra geliştirilen üniversite inşa ve yönetim oyunu Two Point Campus, 17 Mayıs 2022’de çıkıyor. SEGA’nın satın aldığı Two Point Studios yeni simülasyon oyununda hayallerinizdeki üniversiteyi inşa etmenizi ve çılgın kurslarla dolu bir akademik enstitü kurarak personel işe almanızı ve işletmenizi sağlıyor. Two Point Campus tamamen Türkçe dil desteği ile yayınlanacak. Hem altyazı hem de seslendirme bulunacak. Two Point Hospital için Türkçe dil desteği kampanyası yapılmıştı. Ancak eklenmemişti. Bu kez yeni oyun ilk günden altyazı desteği yanı sıra Türkçe seslendirmeye de sahip olacak. Çalışmalar 23 Studios tarafından yürütülmüş. Emeği geçenlere teşekkürler. Haber veren Anıl Toka’ya ayrıca teşekkürler.

Fiyat konusunda Türk oyuncularını üzecek bir karar alınmış.

 

Two Point Campus’u çıkmadan önce satın aldığın takdirde, sahip olacağın bu klas bonus ögelerle inşa edeceğin acayip Üniversiteleri süsleyebileceksin. Bahçeni güzelce biçimlendirilmiş ‘U’ Şeklinde Budanmış Ağaçlarla süsle, öğrenim açlığını Bilgi Çeşmesiyle (suyu içmeyin yalnız) gider ve kendine ait Bilgelik İncisiyle akademinin ışıltısının tadına var!

Ama hepsi bununla sınırlı değil! Two Point Hospital’a da sahipsen, hastanelerinde de kullanabileceğin Kampüs temalı ögeleri sana armağan ediyoruz! Parlak Şövalye Zırhıyla hastaneni süsle, Büyücü Kazanındaki baloncukları patlat, Aşçı giysisiyle yemekhanede ziyafet hazırla. Bir de… Kim şahane Kampüs Giysisine sahip olmak istemez ki? Ama bu sağlığa zararlı değil mi? (Ne olur cevap verme).

Üniversitenizi kendi isteğinize göre inşa edin!
Şimdi akademinin başını döndürme zamanı! Öğrenme arzunuz mu var? Yoksa sadece öğretici bir şaheser yapmaya mı heveslisiniz? Kampüs, hayallerinizdeki üniversiteyi kurmanıza yardımcı olacak yeni yaratıcı araçlarla dolu.

İlk kez ülkedeki en iyi öğretim tesislerini barındıran kendi keyifli eğitim kampüs ortamınızı geliştirirken, açık havada inşaata başlayın. İster basit temeller üzerine inşa edin ya da her yere ağaçlar dikin, istediğiniz üniversiteyi inşa edebilirsiniz.

Kullanımı kolay yeni araçlarla yollar döşeyin. Dış mekanda çeşit çeşit bitki örtüsünü yerleştirin. Bankları, çeşmeleri, heykelleri, çalıları, hatta kazık çitleri yerleştirin. Tek sınır hayal gücünüz (ve oyun içi banka bakiyeniz).

Her zamanki ücret değil

Ama tabii ki, şaşırtmaca olmadan Two Point oyunu olmaz.

Two Point County’deki öğrenciler tipik bir akademik ücretten ziyade bir dizi vahşi ve harika kursun tadını çıkarırlar: Knight School’dan (hey, hepimiz hayatımızın bir noktasında mızrak dövüşünü öğrenmek zorundayız), öğrencilerinizin dev pizzalar ve devasa turtalar gibi ağız sulandırıcı karışımlar yapacakları tükürük gazı gastronomisine kadar.

Akademik yıl… başladı!

Üniversitenizdeki küçük insanlarla çok daha fazla zaman geçirme fırsatından yararlanın. Akademik yıl yaz tatiliyle başlar ve öğrencileriniz üniversiteye gelmeden önce her şeyin harika görünmesini sağlamak için yeterli zamanınız olur.

Kütüphaneler kurun, en iyi personelleri işe alın (eksantrik profesörlerden çılgın araştırmacılara), kampüsünüzü en iyi kurslarla donatın ve öğrencilerinizin akademik potansiyelinin kilidinin açılmasını izleyin!

Geleceği şekillendirin

Fakat bu sadece çok çalışmakla kalmıyor. Öğrencilerinizi tanıyın, bireysel kişiliklerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını keşfedin. Onları kulüplerle, topluluklarla, konserlerle mutlu edin.

Arkadaşlıklar kazandırın, ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olun, doğal bakım sunun ve üniversitenizin mirasını gururla yerine getirecek inanılmaz bireyler hâline gelmeleri için yaşama sevincine sahip olmalarını sağlayın.

Ekran görüntüleri

Tanıtım videosuSimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Heart of Russia DLC Giriş Anıtları ve Bölgelerin İşaretleri

Thrustmaster Direct Drive direksiyonu için Quick Release özelliği ortaya çıktı