in ,

Surviving Mars resmi Türkçe dil desteğine kavuştu!

Surviving Mars için resmi Türkçe dil desteği güncellemesi yayınlandı. Haemimont Games, Abstraction tarafından geliştirilen Mars’ta yaşanabilir bir koloni kurduğumuz strateji/simülasyon oyununun Türkçe dil desteği Loc ‘N Roll tarafından sağlandı. Genişleme paketleri dahil oyundaki her şey Türkçe olarak çevrildi.

Surviving Mars içerisinde Seçenekler > Oynanış > Dil kısmından Türkçe dilini seçerek oynayabilirsiniz.

Paradox Interactive tarafından yayınlanan Surviving Mars için 7 Eylül’de Below and Beyond DLC‘si çıkmıştı.

Surviving Mars hakkında: Bilimsel temellere dayalı bir oynanışa sahip Surviving Mars’ta oyuncular su, elektrik, oksijen, gıda gibi temel ihtiyaçlar başta olmak üzere, insanlığın Mars’ın zorlu koşullarında hayatta kalmak için gereksinim duyduğu kaynaklara odaklanan altyapı sistemlerini inşa ederler, kubbeler kurarlar, teknolojiler araştırırlar ve bu sırada Kızıl Gezegen’in barındırdığı gizemleri gün yüzüne çıkarmaya çalışırlar. Sırasıyla Haemimont Games ve Abstraction Games tarafından geliştirilen ve 2018’de çıkış yapan oyun, 2021 itibariyle yeni içeriklerle sürekli olarak desteklenmeye devam ediyor. Windows, macOS, Linux, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında mevcut.
Paradox Interactive hakkında: 1999 yılında kurulan Paradox Interactive, özellikle yayıncılığını yaptığı detaylı strateji oyunlarıyla büyük saygınlık kazanmış olan bir firma. Bu oyunların / serilerin en öne çıkanları arasında Mount & Blade, Stellaris, Hearts of Iron, Europa Universalis ve Victoria sayılabilir.

Steam

 

2019 yılında  yayınlandığında severek oynamıştık. Türkçe dil desteği sayesinde yeni çıkan paketlerle siz de kolayca oynayabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yerli yapım mobil kamyon simülasyonu Truck Simulator: Ultimate çıktı!

Gran Turismo 7’nin çıkış tarihi 4 Mart 2022 olarak açıklandı (tanıtım videosu ve özellikler)