in , ,

Squad için Türk Ordusu mu geliyor?

Squad‘ın geliştiricisi Offworld Industries‘in son blog yazısındaki görüntülere göre Türk Ordusu için çalışmaların devam ettiği iddia ediliyor!
Taktiksel savaş simülasyonu için Türk Ordusu çok yakında eklenebilir. Görüntüdeki 3D asker modelinin üzerindeki hücüm yeleği(Anafartalar) ve miğfer Türk askerinin kullandığına tamamen benziyor. Soldaki silah ise tüm detayları ile MPT-76 Milli Piyade Tüfeği‘ne benziyor. Direkt aynısı olsa da şimdilik Arms Factory Made in Yakisoba(placeholder) yazıyor. MKEK tarafından NATO standartlarında ürettirilen silah Kalekalıp ve Sarsılmaz gibi firmalar tarafından geliştiriliyor.

Squad yayıncısı MoiDawg ise bu gelişmeyi kanalında dile getiren ilk kişi oldu. Şimdilik resmi bir açıklama olmasa da Türk Ordusu önümüzdeki aylarda Squad’da yeni bir fraksiyon olarak bulunabilir. Son güncellemelerde Redfor cephesine yeni fraksiyonlar eklenirken Blufor için Amerikan Denizcileri dışında yeni bir fraksiyon gelmemişti. Ayrıca 6.0 güncellemesi ile piyade oynanışı ve mekanikleri de geliştirilecek. Bunun dışında yıl sonu çıkacak olan büyük içerik güncellemesinde neler olacağı şimdilik soru işareti olarak kalıyor.

 

Eğer Türk askeri ve silahları ile birlikte araçlar komple yeni bir fraksiyon olarak gelecek ise bu muhteşem bir gelişme olacaktır. Resmi açıklamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak şimdiden bayraklar asıldı.

Türk bayraklı Squad logosu ise yıllar önce Squad Türkiye topluluğu tarafından tasarlanmıştı. 🙂

 

SimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ATS’deki Swift Transportation reklam panoları Amerika’da gerçek TIR Şoförü olmak isteyenleri bekliyor! 

SQUAD için Türk Ordusu Resmen Onaylandı!