in , , ,

Red Dead Redemption 2’nin PC tanıtım videosu yayımlandı

Red Dead Redemption 2’nin PC tanıtım videosu yayımlandı

5 Kasım’da PC’ye çıkacak olan Red Dead Redempiton 2 için 4K 60fps görüntülerin bulunduğu bir tanıtım videosu paylaşıldı. Rockstar Games Launcher‘da 22 Ekim’e kadar iki tane ücretsiz klasik Rockstar Games PC oyunları ile birlikte ön sipariş bonuslarının yer aldığı Special ve Deluxe sürümlerini satın alabiliyorsunuz. Biz de RDR 2’nin PC sürümünü ön sipariş verdik. PS4’te yarıda bıraktığımız maceraya 5 Kasım’da PC platformunda devam edeceğiz. Takipte kalın 🙂

Red Dead Redemption 2 PC Artur Morgan ve Van der Linde Çetesinin destansı hikayesine göz alıcı teknik geliştirmeler eşliğinde daha da yoğun ve derin bir gerçekçilikle hayat veriyor. Bu teknik geliştirmeler arasında artırılmış görsel derinlik, ışık ve gölge iyileştirmeleri, yeni çimen ve hayvan kürkü dokular gibi pek çok öğe var. Ayrıca, oyunun Hikaye Moduna eklenen heyecan dolu yeni içerikler de cabası.

Red Dead Redemption 2’nin göz kamaştıran 4K/60 fps kalitedeki fragmanını izle ve bu muazzam açık dünyanın en küçük ayrıntısına kadar nasıl muhteşem bir gerçekçilikle canlandığını kendi gözlerinle gör. Big Valley kampındaki bir ağacın gövdesindeki ayı pençesi izlerinden New Austin’deki kaktüslerin benzersiz gövdelerine, uzak bir ufuktan geçen bir trenden New Hanover’de geceleyin gökyüzünün kor gibi yanan ışıltısına muhteşem bir görselliği keşfet.

Red Dead Redemption 2, 5 Kasım’da PC’ye geliyor. 22 Ekim’e kadar oyun için Rockstar Games Launcher üzerinden ön alım yap ve iki klasik Rockstar Games PC oyununa da bedava sahip ol. Ayrıca, Hikaye Modu için bonuslar ve Red Dead Online için 50 Altın Külçe gibi ön alım bonusları da seni bekliyor.

Red Dead Redemption 2 ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Red Dead Redemption 2, PC için 5 Kasım’da çıkacak!

Red Dead Redemption 2’nin PC sistem gereksinimleri, özellikleri, ekran görüntüleri yayımlandı ve ön siparişleri başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 Road to the Black Sea: Sofya ve Bükreş için ekran görüntüleri

American Truck Simulator’ın Utah DLC’si Kasım ayında çıkacak! [Oynanış Videosu]