in , , ,

MudRunner Mobile, iOS ve Android için 15 Temmuz’da çıkacak!

MudRunner Mobile, iOS ve Android için 15 Temmuz’da çıkacak!

Off-road kamyon simülatörü MudRunner‘ın iOS ve Android için geliştirilen sürümünün 15 Temmuz 2020‘de yayınlanacağı açıklandı. PC ve konsollarda milyon satan kamyon simülasyon şimdi mobil platform kullanıcıları ile buluşuyor. PC sürümündeki haritalar ve araçlar mobil sürüme geliyor. MudRunner Mobile oyununun SnowRunner‘ın gelişimini etkilemeyeceği de önemle vurgulanıyor. Çünkü Saber Interactive‘de ayrı bir geliştirme takımı tarafından hazırlandı. SnowRunner yayınlanmadan önce de bu oyunun geliştirildiği şirket raporlarında belirtilmişti. Klasik MudRunner’ın her şeyi aynı aktarılamıyor mobil platformlar olması sebebi ile grafikler düşürülmüş ve fizikler kısılmış. Buna rağmen kamyonların mobil platformda birçok oyuna göre daha iyi süspansiyon fiziklerine sahip. İleride SnowRunner’ın da bu şekilde mobil sürümünün gelebileceği tahmin ediliyor.

iOS için 5,99 dolar fiyatla ön siparişe açılmış. Google Play’de şu an Android için ön kayıtlar devam ediyor.

[appbox appstore id1465720386]
[appbox googleplay id=com.focushome.MudRunnerAndroid]

Tanıtım videosu

Milyonlarca satan ünlü seriden çıkan arazide sürüş simülasyonu MudRunner, ilk kez mobil cihazlarda! Zorlayıcı ortamlarda dolaşmak için inanılmaz arazi araçlarını sürme konusunda ustalaş!

• EN KAPSAMLI ARAZİ DENEYİMİ
• ZORLAYICI UNSURLARIN ÜSTESİNDEN GEL VE GERÇEKÇİ FİZİKSEL ÖZELLİKLERDE USTALAŞ
• KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN 15 AÇIK HARİTA
• 16 İNANILMAZ ARAÇ

EN KAPSAMLI ARAZİ DENEYİMİ
MudRunner, oyuncuyu inanılmaz arazi araçlarının sürücü koltuğuna oturup elinde sadece bir harita ve pusula ile zorlayıcı Sibirya topraklarında dolaşmaya davet eden en kapsamlı arazi deneyimidir!

ZORLAYICI UNSURLARIN ÜSTESİNDEN GEL VE GERÇEKÇİ FİZİKSEL ÖZELLİKLERDE USTALAŞ
Dinamik gündüz-gece döngülerinin yaşandığı ve vahşi, insan eli değmemiş toprakların sunduğu son derece tehlikeli koşullarda görevlerini tamamla ve teslimatlarını gerçekleştir. Oyunun gelişmiş fizik motoruna uygun olarak çalışan aracının ağırlığına ve hareketlerine gerçekçi bir şekilde tepki veren çamurlu arazileri, çağlayan nehirleri ve diğer tüm engelleri aş.

KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN 15 AÇIK DÜNYA HARİTASI
Büyüleyici grafiklerle geliştirilmiş 6 tanesi açık harita, 9 tanesi mücadele haritası olmak üzere 15 sürükleyici çevreyi keşfet. Hangi yoldan gideceğini seç; zorlayıcı araziler, nehirler, ormanlar, bataklıklar, dağlar ile doğa, sahip olduğu tüm tehlikeler ile seni daima bir teste tabi tutacak.

16 İNANILMAZ ARAÇ
Bölgede keşif yapmak için tasarlanmış hafif araçlardan askeri ağır iş kamyonlarına kadar her biri kendi karakteristik özelliklerine ve eklenebilir ekipmanlarına sahip 16 güçlü arazi aracını sür.


MudRunner forumu için tıklayın.

SnowRunner forumu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 için Mercedes-Benz Yeni Actros MP5 modu yayınlandı

Yeni Microsoft Flight Simulator 2020’den İstanbul Tarihi Yarımada görüntüsü geldi!