Metro Simulator 2019 için Oynanış Videosu Yayınlandı
Connect with us

Metro Simulator 2019

Metro Simulator 2019 için Oynanış Videosu Yayınlandı

Rus metrosunun simülasyonu tam anlamıyla olmuş…

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Metro Simulator 2019 için Oynanış Videosu Yayınlandı

Rus metrosunun simülasyonu tam anlamıyla olmuş…

KishMish Games’in metro simülasyonu için alfa aşamasına ait bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu videoda simülasyonun özelliklerini, metro kullanımını, konsolundaki çalışan tuşları ve özellikleri görebiliyorsunuz. Genel ortam itibariyle Metro Simulator 2019 şu an bu sürümü ile tatmin etti. Bu yıl sonu ya da Ocak 2019’da yayınlanması planlanıyor. KishMish takımı Moskova’daki oyun fuarı Igromir’e katılmıştı. Bus Driver Simulator 2019 ile Metro Simulator 2019 orada tanıtıldı.

 

İyi seyirler…

 

İlk duyuru haberi ve bilgileri;

Moskova Metrosu Simülasyonu “Metro Simulator 2019” Duyuruldu!

 

 

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro Simulator 2019

Moskova Metrosu Simülasyonu “Metro Simulator 2019” Duyuruldu!

Bus Driver Simulator 2019(eski adı 2018) geliştiricisi KishMish Games yeni simülasyon oyunu projesini duyurdu. Moskova metrosunu konu alan yapım Metro Simulator 2019 önümüzdeki aylarda yayınlanmaya hazırlanıyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Moskova Metrosu Simülasyonu “Metro Simulator 2019” Duyuruldu!

Bus Driver Simulator 2019(eski adı 2018) geliştiricisi KishMish Games yeni simülasyon oyunu projesini duyurdu. Moskova metrosunu konu alan yapım Metro Simulator 2019 önümüzdeki aylarda yayınlanmaya hazırlanıyor. Gerçeğe göre tasarlanmış Moskova metrosunda makinist olacağız. Grafikleri ve özellikleriyle şimdiden beklemeye değer duruyor. Bus Driver Simulator 2019 için en son grafik güncellemesi, serbest oynanış modu gibi özellikler çıkmıştı.

 
İlk video

Özellikler

Tren kontrolü gerçekteki gibi yapılmış. Hız arttırma, frenleme, kapıları açma, kameraları değiştirme, tren anonslarını değiştirme ve birçok özellik. Her metro ve demiryolu hattında önemli olan trafik ışıkları Metro Simulator 2019’da önem arz ediyor. Trafik ışıkları mekaniği oyuna entegre edilmiş ve oyuncu yarı otomatik trafik ışıklarını kontrol edebilecek ve oklarla değiştirebilecek. Yolcular gerçek gibi görünüyor. Zaten Bus Driver Simulator 2019’da yolcu modelleri ve animasyonları iyidi buraya aktarılmış. Tren vardığında tepki gösterip ve oturacakları koltuğu seçebiliyorlar. Eğer istasyonda ineceklerse yolcular çıkışa yakıt kapıda oturabiliyorlar. Ayrıca yolcunun gözlerini görme şansımız da varmış. Oyuncu kullanmadığı ve AI(yapay zeka) tarafından yönlendirilen trenlere yolcu olarak binip seyahat edebiliyor ve istasyonda dolaşabiliyor. Bu açıdan serbestlik getirilmiş. Erken erişim sürümünde 2 hat olacak. Bunlar 8A (Solntsevskaya Line) ve 11 (Big Circle Line) güzergahlarıdır. Metro treni olarak ise  “Oka” adını alan 81-760 series and “Moscow” diye çağrılan 81-765 series model bulunacak. Erken erişim boyunca yeni tren türleri ve metro hatlarının eklenmesi planlanıyor. KishMish Games farklı ülkelerin metro sistemlerini de dahil etmek istiyormuış. Oyuncuların istekleri doğrusunda bunu gerçekleştirecekmiş.

Ekran görüntüleri

 

Steam sayfasında Aralık 2018 – Ocak 2019 arasında çıkacaği belirtiliyor.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler