Ana sayfa Haber Train Simulator 2019 Yayınlandı

Train Simulator 2019 Yayınlandı

1

Train Simulator 2019 Yayınlandı

Yıllardır beklenen 64 bit desteği sonunda geldi. Train Simulator serisi artık çok daha güçlü!

Dovetail Games, Train Simulator 2019’u 11 Ekim’de 64 bit işletim sistemi desteğiyle birlikte yayınladı. Aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilir. Steam’de paketleri hakkında bilgi sahibi olabilir. Artık seride 64 bit desteği bulunuyor böylece 4 GB Ram üzeri kullanılan sistemlerde çok daha performanslı çalışabilecek. 32 bit desteği elbette devam ediyor.

Train Simulator 2019 hangi yeni eklentileri içeriyor?

  • Soldier Summit isimli ABD’nin batısında yer alan dağ geçidinin bulunduğu pakette D&RGW’s SD40T-2, GP9 ve Amtrak’s F40PH lokomotifleri yer alacak.
  • Salt Lake City’de ise Utah eyaletinde bulunacağız. Soldier Summit’in daha genişletilmiş rotası olacak.
  • The Rhine Railway ise Almanya’nın Mannheim ve Karlsruhe şehirleri arasında DB BR 406 ICE 3M, DB BR 189, DB BR 425 ve DB BR 294 isimli lokomotifleri kullanmamıza imkan tanıyacak.
  • Frankfurt High Speed paketinde ise Riedbahn şehrinden Mannheim’a oradan da Frankfurt am Main şehrine gidebileceğiz. Bu rotada Frankfurt’un uluslararası havalimanı durağı da bulunuyor.
  • Portsmouth Direct Line ise  Londra’da yer alan önemli bir demiryolu paketi

Ayrıca Dovetail takımı sitelerinde “Train Simulator oynamak için 64 neden” isimli bir yazı dizisi yaparak bölümler halinde tek tek sebeplerini açıkladı.

İlk bölüm, ikinci bölüm, üçüncü bölüm ve dördüncü bölüm ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Tanıtım videosu

 

Steam farklı paketler var. Normal sürümü 50 TL karşılığında satın aldığınızda

Train Simulator: Frankfurt High Speed: Frankfurt – Karlsruhe Route Extension Add-On, Train Simulator: Portsmouth Direct Line: London Waterloo – Portsmouth Route Add-On, Train Simulator: Salt Lake City Route Extension Add-On, Train Simulator: Soldier Summit Route Add-On, Train Simulator: The Rhine Railway: Mannheim – Karlsruhe Route Add-On paketleri içinde geliyor.

 

UK sürümünü satın aldığınızda ise Woodhead Electric Railway rotası ekleniyor.

USA sürümünde var olan paketin üzerine Amerikan rotalarından Miami West Palm Beach ekleniyor.

Alman sürümünde de aynısı oluyor. Wutachtalbahn: Lauchringen – Immendingen güzergahı ekleniyor.

 

 

 

SimülasyonTÜRK

 

1 YORUM

  1. ve 8GB belleğin yetmediği ilk oyun olarak tarihe geçti. 64 Bit ile ilgili atölyede Danny ile iletişime geçtim. Just Trainde yayınlanan Western Mainlines (Steam de yok bu DLC) içeriği ile Steam de yayınlanan kendi içeriği ile bileştireceğini söyledi bana. Ama ne zamana tamamlanır bilmem. Yapıldığında sanırım toplamda 800 KM lik bir harita olacaktır. Şuanda bile açılırken 5GB Bellek götürüyor. Eğer bu harita da eklenirse sanırım Bellek yetmeyebilir. AI Trenlerin de ekleneceğini düşünürsek tabii. Ayrıca facebook’da Anadolu demiryolunu aktaran grup da sanırım yavaş yavaş birleştirilmiş bir harita yapacaklar.
    https://www.facebook.com/tstcdd/
    Bu Simülasyon ile ilgili beklediğim birçok içerik var. Takip ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here