in

Gold Rush The Game için Frankenstein Makinaları DLC’si Çıktı!

Gold Rush The Game için Frankenstein Makinaları DLC’si Çıktı!

Discovery Channel’da yayınlanan Altın Peşinde programının simülasyon oyunu Gold Rush The Game için geçtiğimiz haftalarda yeni araçlarla 2. sezon başlatılmıştı. Şimdi ise Frankenstein makineleri isimli ilk DLC çıkışını gerçekleştirdi. Steam üzerinden fiyatıyla satın alabileceğiniz DLC içerisinde altın madeninde kullanabileceğiniz yeni araç ve ekipmanlar geliyor. Code Horizon tarafından geliştirilen oyun şu an itibariyle yaklaşık 130 bin kopya satmış bulunuyor. PlayWay firmasının son dönemde çıkardığı en başarılı ve ilginç simülasyon oyunlarından biri oldu.

 

Her ne kadar başarılı bir oyun olsa da şu an performans optimizasyonu konusunda çok sıkıntılı duruyor. Düşük FPS, oyun haritasının parça parça yüklenme sorunları çoğu oyuncuyu vazgeçirmiş durumda buna ek olarak çeşitli sistemlerde ki optimizasyonunun kötü olması insnaların oynayamamasına neden oluyor. Gelen onlarca güncelleme henüz bu sorunları çözmüş değil. Bu nedenle ne gelen 2. sezon ne de bu DLC’nin önemi kalıyor. Son güncellemede gözle görülür boş alanlarda performans artışı var fakat araçları almaya başlayınca bu düşüyor.

DLC ile gelen araçlar;

 • Frankenstein mobil konveyor bant
 • Yaşlı Arnold silindir elek
 • Takviyeli silindir elek
 • Çakıl pompası
 • Planter

Ekran görüntüleri

Steam

SimülasyonPark – Gold Rush The Game

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
 1. Beyler oyunun kasma sıkıntısı herkeste var mı ?
  Sistemim:
  AMD FX 8120 – 3.1Ghz
  8GB 1600Mhz Kingston HyperX
  HD 6790 IceQ Turbo

   • ne zaman düzeltilcekse ya oyunu çok sevmeme rağmen isyan ettiriyo bazen son güncellemeyle ön yükleyici flnda her tümseğe takılıp kalmaya başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmer’s Dynasty Steam’den Neden Kaldırıldı? + Balık Tutuyoruz! [Video #5]

Cattle and Crops – Erken Erişim v0.1.0.3 Güncellemesi