in , , ,

Fishing: North Atlantic, PS4 ve Xbox One için yayınlandı

Misc Games‘in Fishing: North Atlantic balıkçılık simülasyonu konsollar için yayınlandı. PlayStation 4 için 285 TL ve Xbox One için ise 300 TL‘den satışa sunuldu. PC sürümü için de güncellemelerle iyileştirmeler devam ediyor. Yol haritasında belirtilen içerikler ve DLC’ler yakında yayınlanmaya başlayacak.

Kuzey Atlantik’te ticari balıkçılık! Okyanus yaşamının bol çeşitliliğine hayran olurken Kanada Nova Scotia’nın muhteşem dünyasını keşfet. Balıkçılık kariyerini ilerletirken yükseltilebilir balıkçılık tekneleri ile çeşitli balıkçılık donanımı ile okyanus altınını ara.

TİCARİ BALIKÇILIK
Popüler simülasyon oyunu Fishing: Barents Sea’nin devamı olan oyun, kaptan şapkanı bir kez daha takmaya davet ediyor: Büyük Nova Scotia okyanusunu keşfet, tümüyle yeni balıkçılık yöntemlerini dene ve son derece ayrıntılı, çok çeşitli gemilerin keyfini, balıkçılık simülatörü Fishing: North Atlantic’te çıkar.

AVLA VE KEŞFET
Okyanus yaşamının bol çeşitliliğine hayran olurken Kanada Nova Scotia’nın muhteşem dünyasını keşfet. Kariyerinde ilerlerken yükseltilebilir gemiler ve donanım ile balıkçılık bölgelerini keşfet.

GERÇEKÇİ DÜNYA
Önceki oyun Fishing Barents Sea’de olduğu gibi, Fishing: North Atlantic de, gerçek haritalara, teknelere ve balık türlerine dayanan atmosferik ve gerçekçi bir oyun dünyası deneyimi sunuyor. Yükseltilmiş atmosferik efektler içeren yeni hava durumu sistemleri, Kuzey Amerika Tekneleri ve zıpkın, derin su oltalarıyla şamandıralı balıkçılık ve ıstakoz sepetleri gibi balıkçılık tekniklerinin keyfini çıkarmaya hazırlan. Daha büyük tekneler ve daha iyi donanımlar satın almak balıkçı becerilerini artıracaktır.

BALIKÇILIK TEKNELERİ
Fishing: North Atlantic, kılıçbalığı ve ton balığı avlamak için kullanılan zıpkınlama gibi her türlü balıkçılık tarzı ve balıkçılık tekniği için 27 gemiyi emrine sunuyor. Zıpkınlama ile başla, ardından şamandıralı derin su oltaları yerleştirmeye, kar yengeci ya da ıstakoz yakalamaya çalış. Ayrıca paraketa, ağ ve trol de var. Bu zorlu görevi tamamlamak için gereken niteliklere sahip misin?

KARİYER
Tüm yıl boyunca balıkçılık kariyerinin gidişatını planla: En iyi balıkçılık alanlarını ararken yağmura ve kara meydan oku; ama kotalarını aşma riskine girmediğinden de emin ol! Yeni gelişmiş balık yapay zekası nedeniyle, hava durumu ve mevsime göre avını takip etmek için GPS ve sonar kullanman gerekiyor.

Önemli Özellikler
* Balıkçılık yöntemleri – Zıpkınlama, Şamandıralı Derin Su Balıkçılığı, Istakoz, Yengeç Avı, Paraketa, Ağ, Trol
* Balık türleri – Kılıçbalığı, Ton, Istakoz, Kar Yengeci, Morina, Mezgit, Kömür Balığı, Orfoz, Uskumru, Gümüş Mezgit
* Bölgeden alınan gerçekçi hava durumu, verisi gelişmiş su gölgeleri ve hava durumu sistemi
* Dinamik balık fiyatları – Diğer balıkçılık tekneleri de balık avlar ve limanlara balık getirir; bu da fiyatları etkiler
* Dinamik balık yaşam alanları – Balıklar, yıllık sezon boyunca harita çevresinde dolaşır
* Balıkçılık endüstrisi lisans ortaklarından 27 gerçek el yapımı tekne
* Altı gerçekçi liman ile Nova Scotia, Kanada’ya yayılan büyük harita (200 x 300 km)
* Balıkçılık endüstri lisans ortakları – A.F. Theriaul & Son, Skipasyn, Scanmar, Hermes, Selfa ve Moen Marin

Tanıtım videosu

 

Fishing: North Atlantic forum konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni nesil X-Plane için Airbus A330 geliyor (önizleme videosu ve yeni ışıklandırma sistemi)

Renault Trucks T Evolution tasarım yarışması sonuçları ve tanıtım etkinliği 8 Temmuz akşamı Lyon’dan canlı yayınlanacak!