Ana Sayfa Balıkçılık SimülasyonlarıFishing: North Atlantic Fishing: North Atlantic yol haritası açıklandı; Yeni DLC’ler, konsollar, güncellemeler, tekneler, özellikler

Fishing: North Atlantic yol haritası açıklandı; Yeni DLC’ler, konsollar, güncellemeler, tekneler, özellikler

Yazar SimülasyonTÜRK

Fishing: North Atlantic yol haritası açıklandı; Yeni DLC’ler, konsollar, güncellemeler, tekneler, özellikler

Balıkçılık simülasyonu Fishing: North Atlantic için devam eden güncelleme desteği yanında bir de yol haritası açıklandı. Fishing: North Atlantic de tıpkı önceki oyunları Barents Sea gibi konsollara geliyor. Misc Games, Mayıs 2021’de Xbox One ve PlayStation 4 için çıkarmayı planlıyor. Fishing: North Atlantic’in ilk DLC’si Scallops olacak. 3 tane deniz tarağı avlama gemisi eklenecek. Bunun için ABD’nin Boston şehrindeki Fleet Fisheries firması ile lisans anlaşması imzalanmış. Yeni Scallop tekneleri de lisanslı olacak.İkinci DLC’leri şirket yönetimini getiren Company DLC‘si olacak ve 2021’in sonunda çıkacak. Kendi balıkçılık şirketinizi kuracak ve mürettebat çağırıp onları satın aldığınız balıkçı gemilerinizle ava göndereceksiniz. Daha fazla ayrıntı ileride paylaşılacak.


Xbox Series X ve PlayStation 5 yeni nesil konsolları da planlarında yer alıyor. Gelecekte daha fazla bilgi paylaşacaklar ancak 2021 yazından sonra yayınlamayı planlıyorlar.

Diğer planlanan özellikler

  • Yakıt tankını yükseltme imkanı
  • Mürettebat sayısını para ödeyerek yükseltme imkanı
  • İyileştirilmiş hava durumları
  • Daha fazla balıkçılık ipucu
  • Daha fazla balık türü

SteamFishing: North Atlantic forumu için tıklayın.

  • SimülasyonTÜRK
0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın